Książki

Nowości książkowe - opis ''Revelation''

forum oficjalnej

Na forum oficjalnej redaktora Sue Rostoni podała kilka interesujących informacji dotyczących nadchodzących książek. Po pierwsze potwierdziłą wcześniejsze przypuszczenia, że w wydaniu miękkookładkowym "Sacrifice" zostanie dołożony e-book "A Practical Man" - obie pozycje są autorstwa Karen Traviss.

Ósmy tom serii Legacy of the Force - "Revelation" po poprawkach ma jakieś 410 stron i Sue ponownie się za niego zabrała, dodatkowo potwierdziła spoiler, który grasuje po internecie, będący opisem owej pozycji:
Spoiler W swoim nowym wcieleniu, jako Lorda Sithów, moce Jacena Solo rosną, a on powoli niszczy opozycję w galaktyce, coraz bardziej urzeczywistniając swój sen nowego porządku. Ale ci, którzy niegdyś z nim walczyli, teraz obracają się przeciw niemu, jego niespodziewani wrogowie popierają konfederację, a Ben Skywalker odkrywa pełną i straszliwą prawdę o śmierci swojej matki. Koniec spoilera

Inną dobrą wiadomością jest to, że zmieniła się data premiery ostatniego tomu Legacy - "Invincible" pojawi się 13 maja 2008 w USA. Z kolei Sue właśnie ukończyła czytanie „The Rule of two” i jest bardzo zadowolona, będzie to opowieść o nowym początku, skoncentrowana na Bane’ie i Zannah, ukaże fajne sceny między Zannah i... kimś poza Banem.Tagi: Karen Traviss (116)

Komentarze (3)

Abo 'kogo? czego?' Lorda Sithów, abo jako 'kto? co?' Lord Sithów - kontaminacja jest w tym wypadku zonkiem. Wynika z niej, że J. jest "Lordą Sithów". 8)

Z innej beczki: wzrusza od dawna postępująca na Bastionie przypadłość podawania nie do końca prawdziwych źródeł, czyż nie?

' Sue właśnie ukończyła czytanie "The Rule of two" i jest bardzo zadowolona, będzie to opowieść o nowym początku, skoncentrowana na Bane'ie i Zannah, ukaże fajne sceny między Zannah i... kimś poza Banem'.

Czekam ze zniecierpliwieniem :). Mam tylko ndzieję, że tym razem obejdzie się już bez błędów na tle kanonu i reszty aspektów ;)

O, a ja mam nadzieję, że Amber pójdzie za przykładem zza oceanowym (:P) i też gdzieś wklei tego e-booka :) Może być do któregoś z RC, albo Legacy :]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.