Fandom

Nawikon: Blok SW cd.

RAM

Nawikon coraz bliżej, a co za tym idzie program imprezy się rozrasta. Pojawiły się również nowe punkty związane z blokiem SW. Można przeczytać o nich poniżej.

1. Zemsta Siczy, czyli zmagania MOCarzy - turniej konsolowy

Zawsze uważałeś, że Obi-Wan dał się bez sensu zabić na Gwieździe Śmierci? Hrabia Dooku był stanowczo zbyt doświadczony, żeby zginąć z ręki Anakina? A może to właśnie Wybraniec powinien był zwyciężyć na Mustafar i przejąć tytuł Imperatora? Oto twoja szansa! Zapraszamy na konsolowy turniej gwiednowojenny, gdzie w blasku mieczy świetlnych rozstrzygną się losy Galaktyki! Może to właśnie Tobie sprzyjać będzie Moc.

2. Prelekcja "Holokrony Zakonu Jedi"

"Holokrony Zakonu Jedi", czyli niewyczerpalne źródło informacji o dawnych czasach. Pokrótce prześledzimy historię, Kodeks oraz tradycje Zakonu.

3. Konkurs "Star Wars Va Banque!"

Konkurs wiedzy o świecie Gwiezdnych Wojen, w którym samemu wybierasz kategorię i trudność pytania. Całość w stylu teleturnieju Va Banque, tylko z innym prowadzącym ;)

4. Konkurs Fragmentowy

Sprawdź jak dużo wiesz o znanych cytatach i opisach różnych miejsc z Gwiezdnych Wojen. Co powiedział Vader do Luke'a podczas ich pierwszego pojedynku? Jak została opisana Tatooine w nowelizacji Nowej nadziei? Czy potrafisz rozpoznać obcą rasę mając tylko jej opis? Konkurs Fragmentowy SW - filmy i książki - ZAPRASZAMY!!

Wcześniej ogłoszone punkty znajdują się tutaj.
Więcej informacji możecie znaleźć bezpośrednio na stronie konwentu.
Temat na Forum.Tagi: Konwent (438) Nawikon (10) Rzeszów (180)

Komentarze (6)

Wyprzedziliście nas z turniejem konsolowym :P Trzeba będzie po jutrzejszym spotkaniu uaktualnić program falkonowy :)
BTW w co będzie można zagrać?

Kasis: to teraz autor tego Jara może Ciebie za duszę za użycie jego pracy beż pytania i bez zaznaczenia że to on jest autorem grafiki... ;)

Heh, plakacik to wynik radosnego natchnienia. Rysuneczek niestety nie mój, znalazłam go kiedyś przypadkiem na Deviancie. I czułam, że muszę go gdzieś, kiedyś wykorzystać:) Bo ten Jar Jar jest obłędny:] No i nadejszła ta chwila.

twora plakatu podlapal watek "ciacho firts shot" :D

Gunfan - zgadzam się w 100% xD

Plakat wymiata :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.