TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Dark Times #6 i KOTOR #21 w USA...

2007-10-26 00:16:41 Rebeliancka Szumowina

Czyżby w Stanach Zjednoczonych obowiązywał kalendarz inny niż w Europie Zachodniej? To całkiem możliwe, skoro komiksy które miały zjawić się w sierpniu i wrześniu po wielu tygodniach odkładania dopiero co zawitały na półkach. Ale że zacne to komiksy warto przyjrzeć się im bliżej:

Dark Times #6

Oto powraca do nas cudowny cykl "Dark Times", tym razem w nowej, pięcioodcinkowej miniserii "Parallels". W ostatnich dniach Wojen Klonów na mocy Rozkazu 66 Mistrz Jedi K'Kruhk znalazł się na ścieżce, której nawet sobie nie wyobrażał. Teraz nie tylko jego własne życie zależy od jego umiejętności, ale także życie wielu innych. Tymczasem w innej części galaktyki Bomo Greenbark i załoga przemytniczego statku "Uhumele" są ścigani przez Imperium nawet wtedy, gdy udają się na potencjalnie niebezpieczne spotkanie. Przed nami dwa osobne wątki, każdy prowadzący do zaskakujących decyzji, które zmienią przyszłość każdego, kto znajdzie się w pobliżu. Scenariusz Mick Harrison, rysunki Dave Ross. Preview tutaj.

KOTOR #21

Tymczasem historia osadzona w cyklu "Knights of the Old Republic" i dziejąca się 7 lat przed wydarzeniami z pierwszej gry o tym samym tytule także nie ustępuje pola. Oto przed nami trzecia i ostatnia część miniserii "Daze of Hate", w której negocjacje pomiędzy Republiką i Mandalorianami znajdą swoje niewyobrażalne rozwiązanie. Na pokładzie potężnego okrętu "Dziedzictwo Arkanii" Lord Adasca wierzy, że jego plan osiągnięcia pozycji najpotężniejszej istoty w galaktyce w końcu przyniesie owoce. Jeśli te marzenia mają okazać się jedynie mrzonkami, poszukiwany Padawan Zayne Carrick musi zaryzykować wszystkim dla improwizowanego i niepewnego planu, który wymaga pomocy od samego wroga numer 1 i byłego nauczyciela - Mistrza Jedi Luciena. Jednak gdy obydwaj wrogowie wspólnie staną przeciw kontrolowanemu przez Adascę spotkaniu Republiki i Mandalorian, rozpocznie się kolejny spisek - który na zawsze ustali przeznaczenie kilku głównych postaci. Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo. Preview tutaj.

STAR WARS: 30TH ANNIVERSARY COLLECTION - VOLUME 9 - BOBA FETT: DEATH, LIES, AND TREACHERY - HC

A teraz kolejna niespodzianka. W ramach świętowania trzydziestolecia Dark Horse znów sięga do klasyki, wydając nam w wersji hardcover trzy komiksy o Bobie Fettcie, składające się na opowieść "Boba Fett: Death, Lies nad Treachery". Pierwszym z zeszytów jest wydany także w Polsce komiks "Bounty on Bar-Kooda" (wydany najpierw przez Egmont jako "Nagroda za Bar-Koodę", a później przez Amber jako "Polowanie na Bar-Koodę"), drugim "When the Fat Lady Swings", a trzecim "Murder Most Foul". Nawet w najdalszych zakątkach galaktyki, wszędzie gdzie spotykają się uciekinierzy lub spisują przestępcy, jedno imię jest zawsze wypowiadane cichym tonem. Boba Fett - to imię zasiewa strach nawet w najdzielniejszych sercach. Jego cena jest wysoka, ale jeśli szukasz zemsty lub ochrony, nikt nie wykona tej pracy lepiej. Oczywiście jeśli chcesz odzyskać porwaną narzeczoną, dziedziczkę fortuny Huttów, żadna cena nie jest wygórowana. Nawigując w sieci zła i kłamstwa Fett wzniesie się wysoko ponad to, co potrafi robić najlepiej - wykonać zlecenie i odebrać zapłatę. Scenariusz John Wagner, rysunki Cam Kennedy. Przypominamy, że powyższe wydanie będzie dostępne tylko w limitowanej serii w sklepach sieci Direct Market i nie będzie dodrukowywane.
TAGI: Dark Horse Comics (794) Knights of the Old Republic (200) Mroczne czasy (Dark Times) (143) TPB (138)

KOMENTARZE (3)

  • Nestor2007-10-26 09:28:10

    KotOR powraca do lask, w koncu mamy akcje!

  • Louie2007-10-26 08:22:29

    chciałbym mieć ten hardcover... :P

  • Bakuś2007-10-26 08:03:48

    Dark Times i KotOR zapowiadają się bosko (zresztą jak zwykle :P)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..