Książki

Zapowiedź "Master of Deception" w USA...

Oficjalna

W USA świeżo wyszła zapowiedź "Master of Deception", dziewiątego i przedostatniego już tomu nieodżałowanego cyklu "Last of the Jedi", czyli młodzieżowych powieści o jednym z ostatnich Rycerzy Jedi, który po Rozkazie 66 próbuje znaleźć sobie miejsce w galaktyce. Autorką znów będzie ukochana przez masy Jude Watson, okładkę zaprojektował zaś Drew Struzan. Premiera w lutym 2008 roku na łamach wydawnictwa Scholastic.

Planeta Alderaan jest pokojowa... i taką chce ją utrzymać senator Bail Organa. Ale obecność Imperium coraz bardziej mąci jej spokój, a szpiedzy i zdrajcy przenikają na najwyższe szczeble władzy. Alderaan ukrywa sekret, od którego zależy przyszłość Jedi. Podlegający ścisłym rozkazom Imperatora podwójny agent Ferus Olin musi jednocześnie ujawnić sekret i ochronić go. To co odkryje wzbudzi wątpliwości co do jego własnej przeszłości - i pchnie go na ścieżkę konfliktu z innym byłym Jedi, grzesznym Mrocznym Lordem Sithów, Darthem Vaderem.Tagi: Drew Struzan (27) Jude Watson (77) Last of the Jedi (26) Scholastic (122)

Komentarze (10)

-> Alex V. Naberrie

A ja zaluje ze TO nie jest ostatni. Watson propoje juz bez powodzenia naprawiac te serie od 5. Tomu. Nawet gdyby jakis inny autor by te serie przeja, to by i tak nic tego nie wyszlo bo postacie sa nudne, proste i sztuczne jak obiecanki Ricka McCalluma. Moim zdaniem Last of the Jedi jest jak dotand najslapsza seria ksiazkowa-SW dla mlodziezy.

I okladki tez robia sie coraz bardziej ochydnejsze!

przedostatni? ;/
zamiast kończyć, mogli by go naprawić

Bo zgrzeszył z Padme ... :P

Guf -> poważnie, tak to napisali xD

"grzesznym?" WTF? :o

ja bede czytać bo wszystkie tomiki można kupic za grosze poprzez empik.com

Piekny Okladka :D

A Fallus Olin wyglada jakby go cos ugryzlo w H***!

Darth Revan - ja, i mi się podoba.

A Ferus zginie, że hej :(

tak. np. ja, Lord Sidiuos, kiedyś Leonidas i zapewne jeszcze sporo innych osób ;p
W następnym tygodniu zabieram się za 8 tom ;]

ktoś to coś czyta w ogóle? :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.