Komiksy

Zapowiedzi Dark Horse'a na luty...

Rebeliancka Szumowina

Oto Dark Horse zaprezentował nam zapowiedzi komiksów na luty, wśród których znajdują się prawdziwe rarytasy. Oto i one:

Legacy #21

Oto drugi i ostatni zeszyt nowej miniserii cyklu "Legacy". Sithowie zwabili wyjętego spod prawa admirała Gara Staziego w pułapkę, która ma zniszczyć Sojusz Galaktyczny raz na zawsze. Ale Stazi nie jest durniem - może i zgodził się grać w rozgrywkę Sithów, ale bez ujawnienia swoich kart. W międzyczasie siły dawnego Imperatora Roana Fela czekają w pobliżu. Przybywają by pomóc, zaszkodzić, czy po prostu zniszczyć tego, który na koniec pozostanie przy życiu? Premiera 20 stycznia, scenariusz John Ostrander, rysunki Omar Francia.

KOTOR #26 - Vector #2

Przed nami druga część pierwszego crossovera w uniwersum Star Wars o nazwie "Vector", czyli już drugi z czterech zeszytów, które opisze nam cykl "Knights of the Old Republic". Poszukiwany Padawan Zayne Carrick i jego towarzysz, oszust Gryph napotkali na sytuację nawet gorszą od tej, którą zostawili na rozdartej wojną Taris - otoczeni przez wrogów i uwięzieni razem ze śmiercionośnym agentem stowarzyszenia, które wrobiło Zayne'a w morderstwo jego przyjaciół Jedi. Premiera 27 lutego, scenariusz John Jackson Miller, rysunki Scott Hepburn.

The Force Unleashed - TPB

Oto przed nami komiks, opisujący wydarzenia oczekiwanej i niesłychanie spektakularnej gry LucasArtu "The Force Unleashed", wydany w wersji TPB. Poznajcie historię tajemniczego ucznia Dartha Vadera, śmiercionośne misje, które wykonywał tropiąc i niszcząc ocalałych Jedi, a także niesamowite decyzje, jakie musiał podjąć, które zmienią wasze pojęcie o uniwersum Gwiezdnych Wojen. Premiera 2 kwietnia, scenariusz Haden Blackman, rysunki Brian Ching i David Ross. W składzie 104 strony.

STAR WARS OMNIBUS - TALES OF THE JEDI - VOLUME 2 - TPB

Oto przed nami drugi i ostatni TPB reaktywujący nam legendarny cykl "Tales of the Jedi" i zawierający w sobie miniserie "The Freedon Nadd Uprising", "Dark Lords of the Sith", "The Sith War" oraz "Redemption". W czasach gdy Jedi było wielu, a Imperium Sithów pozostało tylko gorzkim wspomnieniem, starożytne zło rozkwitło na powrót, przeciągając na swoją stronę jednego z największych Jedi i rozpoczynając wojny na niespokojnych światach. Sithowie się odrodzili, więzy przyjaźni i rodziny zostały zerwane, a żywoty Nomi Sunrider i Ulica Qel-Dromy zmieniły na zawsze. Premiera 9 kwietnia, scenariusz Tom Veitch i Kevin J. Anderson, rysunki Tony Atkins, Chris Gossett, Art Wetherell oraz Dario Carrasco Jr.

Dodatkowo na 16 kwietnia zapowiedziano wydanie Episode VI: Return of the Jedi Photo Comic.Tagi: Dark Horse Comics (790) Dziedzictwo (Legacy) (238) Epizod VI: Powrót Jedi (465) Foto komiks (photo comic) (12) Knights of the Old Republic (190) Omnibus (80) Opowieści Jedi (Tales of the Jedi) (20) The Force Unleashed (148) TPB (138)

Komentarze (15)

Nie chodzi o wiedzę, tylko o zasadę. Wiedzę to choćby z Wookie można mieć.

Shedao, ja też uważam, że prawdziwy fan powinien kupić komiks (przynajmniej te lepsze, bo wiadomo, że ogromna większość nie jest w Polsce dystrybuowana, więc są drogie), ale co ma piernik do wiatraka w zdaniu "Jeśli chcesz choć udawać, że znasz się na komiksach SW wyściubaj 80 zł (...)" odnośnie "Skany Ci nie dadzą tego samego.". Jasne, że ze skanów się czyta o wiele mniej przyjemnie, ale to wcale nie znaczy, że ktoś się nie zna na komiksach SW (Twoje zdanie "chcesz choć udawać, że znasz się na komiksach SW")? Wiedza taka sama :)

Sky-> mialem napisac wykiwa, ale mi sie wcisnelo enter zanim przeczytalem, co nabazgralem :D

Nestor - :D

Kurteczka!!! Nie moge się doczekać tego Force Unleashed. To będzie hicior...przynajmniej dla mnie...:D

Ciacho... i po co mówiłaś... a nie popatrzałem i się ucieszyłem :D

Stazi wyrucha wszystkich, bo ma asa w rekawie.

Ślinka cieknie

och, ale omnibus ma taaaaaaaaaaką szkaradną okładkę :(

Ho ly fuck! Omnibusy jak na razie mają same plusy o mnie, dwójka TOTJ będzie podobnym iciorem co trójka Rogue Squadron: wszystkie wybitne komiksy w jednym zeszycie.

Fanie! Jeśli chcesz choć udawać, że znasz się na komiksach SW, wyściubaj 80 zł i zamawiaj Omnibusa TOTJ #2. Skany Ci nie dadzą tego samego.

Kurcze
2 kwiecień o0
Ja nawet nie wiem czy dożyje tego miesiąca :P

W poprzednim komencie po "Plany Gwiazdy śmierci XVI..." zapomniałem dopisać:

W końcu nazbierało się ich kilka przez te lata.

Plany Gwiazdy śmierci XVI...

A tak na serio to mapa taktyczna bitwy jaką prowadzi z moimi siłami. Stąd iskry i w ogóle rozpierducha na jego mostku.

Co to to z tyłu z Stasim?
A tak w ogóle to fajnie ;D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.