Książki

Fury i Jedi vs. Sith w sprzedaży

Od dzisiaj można nabyć w stanach siódmy tom Dziedzictwa Mocy pod tytułem Fury. Jest to zarazem ostatni tom tej serii autorstwa Aarona Allstona. Kolejne dwa tomy kończące serię zostaną wydane już w 2008 roku.

Walcząc po stronie koreliańskich buntowników, Han i Leia znaleźli się w stanie wojny z ich własnym synem Jacenem, który z każdym dniem staje się coraz potężniejszy i coraz bardziej niebezpieczny. Nic nie jest w stanie zmniejszyć jego determinacji by sprowadzić pokój i doprowadzić Sojusz do zwycięstwa... za wszelką cenę.
Kiedy Luke musi poradzić sobie z bólem po stracie żony i poczuciem winy po zabiciu w odwecie niewłaściwej osoby, Jaina, Jag i Zekk poszukują prawdziwego zabójcy. Nie są świadomi jednak tego, że winowajca posiadł umiejętności Sith, które mogą zmylić ich, a nawet obrócić przeciw sobie.
Podczas gdy Luke i Ben próbują odnaleźć swoje miejsce w tym chaosie, Jacen - opuszczony przez rodzinę i przyjaciół – rozpoczyna inwazję mającą na celu uratowanie jedynej osoby, która pozostała mu lojalna. Jednakże, kiedy galaktyka staje się coraz bardziej wzburzona, nie ma wątpliwości, że to właśnie Jacen jest najbardziej poszukiwaną osobą: żywą lub martwą.
.

Do sprzedaży trafił również nowy przewodnik Jedi vs. Sith: The Essential Guide to the Force o którym wspominaliśmy już wielokrotnie.Tagi: Aaron Allston (116) Legacy of the Force (116) Przewodnik (160)

Komentarze (10)

czemu w naglowku jest ze w stanach
ja siedze w anglii i juz kupilem :)

:-O........pikną.....ale muszę Zdradę czytnąć i Bane ;P :-)

mniam, moje eglemplarze zamówione :P Jak tylko amazon pobierze kasę z karty to zastanowię się nad zamówieniem Jedi vs Sith w kilku egzemplarzach do sprzedania na allegro :)

zapowiada się najlepsza książka z cyklu...

fajnie, za 2 lata to przeczytam...

Niech ktos sprowadzi wiecej Jedi vs. Sith: The Essential Guide to the Force i wstawi na Allegro ;d

To teraz dojdźmy do tego, żeby to w Polsze wydali... :P

Nie czytam nawet bo jeszcze opis ksiazki obacze i bede mial koniec przyjemnosci z czytania DM.

pojutrze zamawiam <ślini się> :P :P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.