Klasyczna Trylogia

Mikołajki - Wpływ SW na świat #5

m.in.: Dark Star Wars, PO

Star Wars to nie tylko świetna rozrywka i duże pieniądze. Popularność Gwiezdnych Wojen bywa wykorzystywana w szczytnych celach.
Jednym z głównych celów fanów zrzeszonych w ramach 501st Legion jest udział w charytatywnych akcjach. Członkowie poszczególnych garnizonów, oddziałów i placówek rozsiani po całym świecie, wielokrotnie biorą udział w najprzeróżniejszych wydarzeniach tego typu. W Polsce Polish Outpost co roku wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. A niedawno wraz z Gorzowskimi Fanami ze stowarzyszenia „Dagobah” i Fundacją Mam Marzenie pomogli spełnić marzenie ciężko chorego Wojtka podczas konwentu Dagobah 2007. Innym razem fani z Polish Outpost odwiedzili pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.Ponadto Gorzowscy Fani wsparli akcję "Cała Polska czyta dzieciom" organizując spotkania z najmłodszymi pod hasłem „Imperium czyta dzieciom”. Niejeden fan przyznaje, że to właśnie od książek Star Wars zaczęła się jego przygoda z literaturą.Gwiezdnowojenne gadżety bywają sprzedawane na charytatywnych aukcjach. Firmy związane z Lucasem i Star Wars od lat uczestniczą w akcji Toys for Tots, dzięki której dzieci z ubogich rodzin dostają zabawki na gwiazdkę.
Jak widać dzięki Gwiezdnym Wojnom można zmieniać świat na lepsze ;)

Wszystkie mikołajkowe prezenty dostępne są w tym miejscu.Tagi: 501st Legion (134) ciekawostki (136) Dla dzieci (81) Imprezy / eventy (142) Mikołajki (16)

Komentarze (10)

Trzeba przyznac, ze wszelkie stowazyszenia Star Warsowe w Polsce robia cos bardzo potrzebnego i swietnie im to wychodzi. Dagobah jest tego najlepszym dowodem :).

Aaa, więc to są różne cykle. Nie wiedziałem, myślałem że to jednorazowa akcja.

Ale w takim razie nazwa powinna brzmieć "Galaktyka SW czyta dzieciom":)

Vergesso --> jeśli chcesz zobaczyć Vadera na plakacie to proszę:
http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=8313

Vergesso--> jakbys nie zauważył jest to 4 częśc cyklu czyli Epizod IV - Nowa Nadzieja stad na plakacie Luke, Han i Leia, bo zdaje sie że wtedy tam sie pojawili :)

Tarkin czyta dzieciom... Bosko to brzmi

Czegoś tu nie rozumiem, skoro na plakacie jest napisane "Imperium czyta dzieciom", to czemu jako postacie pod napisem są Luke, Han i Leia? Nie lepiej by wstawili Palpatine'a, Vadera i Tarkina na przykład?

Hue hue dopiero teraz zauwazyłem

,,stop wars" - dobre, he he

No comentars?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.