Star Wars TV

Rick McCallum o serialu aktorskim

TheForce.Net

W najnowszym Insiderze znajduje się wywiad z Rickiem McCallumem. Potwierdził w nim, że Boba Fett pojawi się w serialu aktorskim. Dodatkowo powiedział, że w chwili obecnej czterech artystów koncepcyjnych pracuje nad serialem (w tym Erik Tiemens, który pracował przy "Ataku klonów" i "Zemście Sithów"). Planowane na listopad spotkanie wszystkich biorących udział w projekcie pisarzy zostało odwołane, ze względu na strajk. Kiedy dojdzie ono do skutku scenarzyści będą pracowali nad postaciami oraz zarysem fabuły. McCallum ma nadzieję, że pierwsze scenariusze będą gotowe w lutym. Lucasfilm rozważa zawarcie niezależnych umów z Writers Guild of America, które umożliwiłyby powrót scenarzystów do pracy przed ukończeniem strajku. Cały czas liczą, że uda się doprowadzić do premiery serialu pod koniec 2009 roku.Tagi: Rick McCallum (166) Serial aktorski (154)

Komentarze (13)

Wrocław :P

Miejscowości, które nienawidzą Ricka McCalumma niech się wpisują! Poznań!

Ej, ale Lucas miał być przecież niezależnym, i nie patrzącym na Hollywood reżyserem, i w ogóle super niezależnym gościem. Oj.

Damn, czyli jednak myliliśmy się w StarCaście z tymi scenarzystami :/ A już mi się wydawało... Trzeba to będzie skontrować w następnym.

Zdąrzą? Nie sądze.

Boba Fett :/ No i dupa. Wiadomo co będzie robił - rozwalał każdego niczym Batman, nikt mu nie podskoczy :/

mccallum ma cos nie tak z tym mrokiem :D

to że będzie "mrocznie" to przecież oczywiste, w końcu każda produkcja spod skrzydeł McCalluma jest naznaczona mrokiem :D taki anioł ciemności z niego, ah!

a to, że tym scenarzystom się w d... poprzewracało to już mówiłem :/

Tak czy inaczej to sobie jeszcze długo poczekamy.

To były jakieś wątpliwości z umieszczeniem Boby w serialu? :D

Przez ten strajk bedzie opoznienie z premiera, chyba ze beda tak polnie pracowac jak nad ANH :D.

Ekhm, czterech to pracuje, ale nie scenarzystów (jak to ładnie napisano na TFN "artystów od designu"). Scenarzystów jest bowiem sześciu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.