Komiksy

Zapowiedzi Dark Horse'a na maj...

Rebeliancka Szumowina

Dark Horse uraczył nas dziś majowymi zapowiedziami które, mówię szczerze, posiadają chyba najpiękniejsze okładki jakie zdarzyło mi się do tej pory oglądać. Jeśli tylko zawartość komiksu będzie równie bogata, zapowiada się uczta nad uczty, godna przywitania 31. rocznicy Gwiezdnych Wojen. A zatem:

Legacy #24

Cade Skywalker poprzysięga uporać się z Imperium raz na zawsze w tym zakończeniu jednej z najważniejszych miniserii w tym roku. Gdy nagłe najście Imperium zakłóca spotkanie ze starym przyjacielem, Cade zdaje ssobie sprawę, że jest tylko jeden sposób, by powstrzymać Sithów. W tym celu będzie potrzebował szybkiego statku, stuningowanego blastera, i przede wszystkim godnych zaufania sojuszniuków. Lecz nie wszyscy w jego otoczeniu zdają się tacy być, a jeśli Cade nie będzie ostrożny, może stracić ostatnią szansę dla galaktyki i pogrążyć ją w mroku. Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema. Premiera 21 maja.

KOTOR #29

Oto przed nami pierwsza po "Vectorze" miniseria cyklu "Knights of the Old Republic" - dwuczęściowa opowieść "Exalted". Ścigany Padawan Zayne Carrick rusza w celu oczyszczenia swojego imienia do sekretnego magazynu artefaktów Sithów, które zgromadzili wrabiający go Mistrzowie Jedi. Zayne i Gryph zamierzają ujawnić ciemne machlojki Zgromadzenia, a w tym celu muszą się udać na rodzinną planetę jednego z Mistrzów, a zarazem najlepiej strzeżone miejsce w galaktyce. Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo. Premiera 28 maja.

Dark Times #11 - Vector #5

A oto crossoverowa seria "Vector" wkracza w następną fazę, zabierając nas na dwa zeszyty w okres cyklu "Dark Times". Oto przemytnicza załoga statku Uhumele stanie wobec niebezpieczeństwa jakiego jeszcze nie widzieli, Darth Vader wystawi się na cel zdrajcy, a cała galaktyka będzie zagrożona! Scenariusz Mick Harrison, rysunki (nareszcie!) Doug Wheatley. Premiera 14 maja.

Rebellion #14

A na sam koniec przed nami zakończenie czteroczęściowej miniserii "Small Victories" cyklu "Rebellion". Stając naprzeciwko ogromnego zagrożenia na tyłach linii wroga, niedobitkowie Rebelii podejmują błyskawiczną decyzję, która będzie miała poważne znaczenie tak dla Sojuszu, jak i Imperium. Tymczasem admirał Ackbar posyła do boju Eskadrę Sztyletów, wyposażoną w eksperymentalne myśliwce nowej generacji. Ale to nie symulacja - jeśli myśliwce nie sprostają wymaganiom, nadzieja Rebelii zostanie zgnieciona przez imperialną pięść. Uwaga - B-Wingi wkraczają do akcji! Scenariusz Jeremy Barlow, rysunki Colin Wilson. Premiera 14 maja.Tagi: Dark Horse Comics (789) Dziedzictwo (Legacy) (237) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Rebellion (39)

Komentarze (12)

Ja też się z Burzusiem zgodzę, bo ten Rebellion mnie nijak nie jara.

Pewnie ten ze Śpiącą Królewną.

A mnie podoba się tylko Rebellion i czadokładka z B-wingami. Reszta brzmi tandetnie, a już zwłaszcza kolejna zapowiedź irytującego Legajsa.

Burzuś - trzy? Który z nich uznajesz za nieciekawy? :)

Może kiedyś sobie kupie...

Rzekłbym, że zapowiada się wyjątkowo gorący maj. Trzy ciekawe komiksy SW, no no.

@DT #11: kolejna latimeria, jak słodko.

Jestem zbudowany Twoją elokwencją - nie tyle jej ilością, co jakością.

Zapowiada się gorąca wiosna :)

Szkoda ze nic dzisiaj nie wydali :(!

ładnie się zapowiada

Już nie mogę czekac na te komiksy, tym razem wszystkie zapowiedzi pokazują ,że te 4 komiksy będą świetne!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.