TWÓJ KOKPIT
0

Bitewniaki

JediCartographer's Map Pack 1

2008-04-13 22:08:07 Holocron

Na łamach serwisu Holocron pojawiła się bardzo ciekawa informacja. Otóż osoba, lub grupa osób pod pseudonimem JediCartographer stworzyła własne 6 map do gry Star Wars Miniatures, które noszą nazwę „JediCartographer's Map Pack 1”. Numer jeden może zapowiadać dalszą produkcję lokacji w przyszłości. Natomiast żeby móc je zamówić trzeba napisać na mail do owej grupy: JediCartographer@yahoo.com i porozumieć się na temat formy przesyłki. Mapki kosztują 35$, na nasze nieszczęście przesyłka jest darmowa tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. W całym projekcie jest jednak mały haczyk. Jest nim ograniczona ilość zestawów map - stworzono ich „zaledwie” 300. Poniżej prezentujemy "JediCartographer's Map Pack 1" w całej okazałości:

Theed


Niższe poziomy Taris


Felucia


Enklawa Jedi


Baza Echo


Obóz Mandalorian na Dxun

TAGI: mapa SWM (40)

KOMENTARZE (2)

  • Nestor2008-04-13 22:28:16

    Strider-> dla mnie akurat to arcy trudne bo sie zupelnie na tworzeniu takich map nie znam, ale z tego co mowilo mi kilka osob zrobienie wlasnych mapek nie jest trudne technicznie, gorzej z projektem i grywalnoscia

  • Strid2008-04-13 22:25:24

    Pytanie laika:
    Nie łatwiej i taniej stworzyć własne mapy?;) Odrobina pomysłu + jakiś program graficzny i chyba nie byłoby tak trudno co?;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..