Twórczość fanów

Tydzień ''Powrotu Jedi'' – twórczość fanów

Deviantart, YouTube

Jak zapewne wiecie, fani bardzo często nie pozostają tylko biernymi odbiorcami Gwiezdnych Wojen. Kosmiczna saga jest dla wielu źródłem inspiracji. Poniżej znajduje się niewielki zbiór prac związanych z „Powrotem Jedi”. Są to przede wszystkim wykonane różnymi metodami rysunki.Na początek portrety Luke’a Skywalkera, będącego kluczową postacią tego epizodu.
Fani często przelewają na papier (lub monitor) poszczególne sceny z filmu.Lubią też je komentować.Wśród fanów (nie tylko SW) bardzo popularne są crossovery z innymi produkcjami. Poniżej dwa przykłady – skrzyżowanie "Powrotu Jedi" z Mappetami oraz z serialem „Avatar: The Last Airbender” (tym samym, przy którym pracował Dave Filoni).To, że częstym tematem prac związanych z SW jest złote bikini księżniczki Leii, jest zrozumiałe. Pisaliśmy już o tym. Dlatego tym razem tylko jeden art, ale za to z niejedną niewolnicą. I na dokładkę zniewolona Leia zrobiona na szydełku.Wśród fanów bardzo popularne jest tworzenie zwiastunów do filmów z użyciem ścieżki audio z trailerów do innych produkcji. Poniżej możecie zobaczyć dwa przykłady. W pierwszym „Powrót Jedi” spotyka się z „Piratami z Karaibów: Na krańcu świata”, a w drugim z pierwszym filmem o Narnii: „Lew, czarownica i stara szafa”.
Fani bawią się też Gwiezdnymi Wojnami w inny sposób. Dokonując najprzeróżniejszych manipulacji z materiałem z filmów. Poniżej możecie zobaczyć jeden z takich filmików. W tym przypadku Vader… A zresztą sami zobaczcie;)I to już koniec Tygodnia "Powrotu Jedi", przypominamy, że wszystkie atrakcje znaleźć można tutaj.Tagi: Fanart (325) fanowskie przeróbki (fotomontaż) (147) Fanowskie teledyski (69) Tydzień Powrotu Jedi (13)

Komentarze (15)

dlaczego pierszy obrazek jest taki dziecinny

Vua ---> O Shabbym już kiedyś pisałam:]

Byłbym w stanie wymienić jeszcze paru rysowników, tworzących prace inspirowane "Powrotem Jedi" :D.

Ale niezłe organki ma Vader!

Winters <-- w 100% się zgadzam, to herezja po prostu:/ Co niektóre rysunki nawet spoko:D
Vadera grającego na harmonijce już dawno widziałem:P Trailery trochę lipne, ale pierwszy pod względem technicznym jest bez zarzutu:D

Manga + Star Wars= najgorsze połączenie

manga niech sada na drzewo. A twi'lekiańskie niewoolniczki są bardzo...zmysłowe i seksowane.

Największe zepsucie SW, to narysowanie bohaterów w mandze...

Ha ha!! Vader na harmonijce wymiata :D i Leia z dwoma TwiLekankami... :D:D

Taraissu wpisz w googlach "star wars amigurumi" :]
Próbuję namówić koleżankę, żeby takie zrobiła.

Bym sobie polezal w takim lozku jak na fotce #16 :).

Kcem szydełkową Leię ;( i całą szydełkową bandę SW!!!

Leia na szydełkach i ostatnim film rządzą :D

Vader Blues - stary ale jary ^^

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.