TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Książki dla dzieci związane z ''The Clone Wars''

2008-07-08 10:46:09 StarWars.com

Ukazała się zapowiedź sześciu książek przygotowanych przez wydawnictwo Penguin Group, przeznaczonych dla młodszego czytelnika związanych z premierą nowych "Wojen Klonów":

The Battle Begins - to twardookładkowy album, który zawiera różne zdjęcia z filmu kinowego, tym samym opowiadając wszystkie wydarzenia filmowe.

Star Wars: The Clone Wars - czyli młodzieżowa adaptacja książkowa kinowego filmu TCW, którą napisze Tracey West.

The Galactic Photobook - czyli album zawierający informacje o bohaterach, droidach, statkach i lokacjach jakie znajdą się w „Wojnach Klonów”, zarówno w filme jak i serialu.

Battle at Teth - Wojna między Republika Galaktyczną, a Separatystami rozwija się na coraz więcej miejsc w galaktyce. Na planecie Teth jeden odważny kapitan klonów prowadzi swoje oddziały przeciwko przewyższającym siłom wrogiej armii droidów. Oto jego historia.

The New Padawan - nowo mianowany, nareszcie pełnoprawny Rycerz Jedi Anakin Skywalker dawno już przestał być padawanem. Jednak na scenie pojawia się zupełnie nowy padawan, który może być dla Rycerza znacznie trudniejszym problemem niż wszelkie inne próby. Książkę napisał Eric Stevens.

Intergalactic Adventure Activity Book - fani "Wojen Klonów" mogą przeżyć swoją własną galaktyczną przygodę z tą książką pełną różnych zagadek, rebusów, gier i naklejek.

Wszystkie książki ukażą się USA już 26 lipca.
W chwili obecnej nie ma żadnej informacji czy te książki ukażą się w Polsce.
TAGI: The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (5)

 • teleFON2008-07-08 14:56:28

  sorry ze w dwóch częsciach ale chodzi mi przede wszystkim o serie Boba Fett

 • teleFON2008-07-08 14:55:57

  nie podobają mi sie te książki ;/ Ale wnerwia mnie totalnie ze ten je**** amber nie wydaje k**** książek dla młodzieży ;(

 • surin2008-07-08 12:12:50

  To się nazywa odcinanie kuponów od kuponów kuponów...ciekawe czy w ogóle Lucasa uświadomili co się dzieje z jego sagą :///

 • Sith Trooper2008-07-08 12:02:37

  Książki dla młodych czytelników... pewnie obrazkowe będą xD

 • Abe2008-07-08 10:53:00

  Dla młodszego czytelnika, czyli pewnie nie będzie wydana przez Amber. I jakoś wcale mi nie szkoda... i jeszcze te kwadratowe ryje na okładkach o_O

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..