Świat Filmu

Robot Chicken: Star Wars Episode II

StarWars.com

Dwa dni temu na DVD ukazał się specjalny odcinek "Robot Chicken: Star Wars", a na płycie prócz samego filmu znalazło się też wiele dodatków, w tym wycięte sceny, które według samych autorów są beznadziejnie słabe.

Tymczasem Adult Swim, czyli dział Cartoon Network zajmujący się programami dla dorosłych, zapowiedział na jesień "Robot Chicken: Star Wars Episode II". Tak, już 16 listopada ukaże się druga cześć jednej z najlepszych parodii Star Wars. Jak mówi jeden z twórców, Seth Green: "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zrobić drugi epizod. To wydaje się wręcz niemożliwe - robić dwa razy Gwiezdne Wojny. (...) Z tym drugim odcinkiem specjalnym musimy zrobić coś zupełnie nowego, coś innego. Pamiętając o tym postanowiliśmy skupić się na łowcach nagród i zagłębić ich historie. To dla nas straszna radocha."


W odcinku "Robot Chicken: Star Wars Episode II" pojawić się mają aktorzy z filmów: Carrie Fisher jako Księżniczka Leia i Billy Dee Williams jako Lando Calrissian. Ponadto powrócą aktorzy z poprzedniego epizodu Robot Chicken: Ahmed Best (Jar Jar Binks), Seth MacFarlane (Emperor Palpatine), Breckin Meyer (Admiral Ackbar i Boba Fett), Conan O'Brien (Zuckuss) i Donald Faison.Tagi: Robot Chicken (44)

Komentarze (7)

Sky --> mówisz, masz:D

A tak w ogóle to super sprawa! Już nie mogę się doczekać.

Czasem wystarczy coś tak mocno kochać, że można się w końcu stać częścią tego czegoś... Gratulacje, Seth :)

O WOW :D Ekstra :D Ja o tym wczoraj napisałem komentarz w innym newsie bez większych nadziei, a tu proszę :P

Ja czekam na to chyba bardziej niż na TCW xDD

Nie, no. Zgadzam sie, że to jest lans itd.
Może też po prostu Ahmed wstydzi się, że grał Jar-Jara i teraz udaje, że zawsze występował tylko jako parodysta tej postaci. 8)

father-son dance contest :D. Będzie mocno.

Baco-> Nie ukrywam, że napisałem tak, bo na oficjalnej tak to podali. Ale też jest to dosyć sensowne: powrót Carrie i Billego Decembera do swych SWowych ról to duże wydarzenie.

Poza faktem, że wystarczy, że napisałem w komentach, że będzie 16 natychmiast powstał njus, to warto wspomnieć, że Bóżósiu troszkę się machnąłeś, bo Ahmed Best jest także aktorem z sagi, grającym tę samą postać. Oczywiście, że występował w pierwszym RC, ale napisałeś to w sposób, jakby już w TPM-ie i dalej, go nie było.

fajnie :) no to pozostaje czekać i mieć nadzieję, że będzie równie śmieszne :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.