Komiksy

Zapowiedź nowego Omnibusa

starwars.com


Na oficjalnej stronie poświęconej gwiezdnej sadze pojawiła się informacja o nowym kolekcjonerskim wydaniu komiksów Star Wars. Mowa tu o „Star Wars Omnibus: Rise of the Sith”, który ma zawierać opowieści rozgrywające się czasach Republiki, gdy Rada Jedi przewodziła rycerzom Jedi utrzymującym pokój i pilnującym sprawiedliwości w całej galaktyce, a Sithowie czekali w ukryciu na odpowiedni moment aby się ujawnić i zemścić. Wśród historii poprzedzających wydarzenia przedstawione w Mrocznym Widmie można spodziewać się: wczesnych przygód Qui-Gon Jinna oraz jego ucznia, Obi-Wana Kenobiego; niebezpiecznych misji Mace’a Windu i Ki-Adi-Mundiego; historii Aurry Sing powiązanej z rasą Anzati; oraz Sitha Dartha Maula i jego misji mającej na celu eliminację światka przestępczego mogącego utrudnić powstanie i powrót Imperium Sith.
Premiera: styczeń 2009.
Na obecną chwilę nic nie wiadomo o cenie lub objętości tego wydania.Tagi: Dark Horse Comics (790) Jedi (seria komiksowa) (25) Omnibus (80) Republic (189) TPB (138)

Komentarze (10)

jakaś bardziej konkretna lista komiksów?

Oby Ominibusy były po polsku. I ten też...pewnie będą...

Nie "to", tylko "tego". W przeczeniach dopełniacz.

Ale macie megapoważne kompleksy. Tym razem też od dzisiaj. Easy.

Ciekawe macie kłótnie...
Co do samego Omnibusa, to ciekawe, czy ktoś go w Polsce wyda? Może przez zainteresowanie Egmonta komiksami dostaniemy też nowe pozycje książkowe, mam tu na myśli omnibusy, przewodniki jak i wznowienia wydanych już książek.

kłamiesz: od dwóch !

E tam, na ICO pewnie jest już od miesiąca

Widocznie updytowali. 8)

A to ciekawe Panie Maxymilianie bo ja tam widzę datę wczorajszą.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.