Książki

The Complete Star Wars Encyclopedia – szczegóły

StarWars.com

Po dziesięciu latach od poprzedniego wydania już w listopadzie tego roku, w zagranicznych księgarniach, ukaże nowa wersja oficjalnej encyklopedii "Star Wars: The Complete Star Wars Encyclopedia". W encyklopedii tej znajdą się wszystkie najistotniejsze informacje o bardzo znanych i kompletnie nieznanych istotach odległej galaktyki, od "abo" i "Abraxu", aż po "Stację Zirtrana, czy" "Zwil". Encyklopedia składać się będzie aż z trzech tomów i zawierać ma również kolorowe ilustracje i zdjęcia. Jak się okazało jest to praca zbiorowa, informacje do tego olbrzymiego wydania zbierali: pracownicy Lucasfilm: Stephen J. Sansweet, Pablo Hidalgo, Mary Franklin, Josh Kushins, autorzy Daniel Wallace i Chris Cassidy, oraz niejaki Bob Vitas, czyli twórca słynnej internetowej nieoficjalnej encyklopedii SW.
Ta "Kompletna Encyklopedia" ma mieć twardą okładkę i - uwaga - aż 1408 stron. Już teraz można ją zamawiać na Amazonie gdzie kosztuje 78.75 dolarów, albo w oficjalnym sklepie oficjalnej, gdzie należy zapłacić za nią 109.99 dolarów, ale za to będzie to edycja podpisana własnoręcznie przez wszystkich sześciu autorów.Tagi: Daniel Wallace (63) Pablo Hidalgo (310) Przewodnik (160) Steve Sansweet (126)

Komentarze (16)

Oby było po polsku! Błagam cię Boże!

Genialna sprawa!!! Szkoda, że nie po polsku ;/

Old Ben Kenobi->Znam tego gościa , lepiej szkoda o nim gadać i o jego wiadomościach o star wars,wszędzie podają takie ceny ,ale moge waz zapewnić.Jak zestaw lego kosztuje50$ to nie mnóżcie tego przez dwa ale przez 5,4.Widać że wogule się nieznacie na prawdziwych cenach z star wars.

Sam wygląd przyprawia mnię o dreszcze!

No super jak to zobacze gdzieś w sklepie lub w ksiengarni to pomyśle nad kupnem.

Jak w Polsce nie wydadzą, to mi obojętne ;)

Light Side Vader -> jakie 500 zł??? Przy dzisiejszym kursie dolara wychodzi mniej niż 180 zł, czyli po 60 za tom. Nie wiem czy w Polsce znajdziesz w księgarni książkę o takiej objętości w twardej okładce po niższej cenie.

Fierfek! Czemu z laski swojej nie mogą wydać po polsku :(

niezła cena...

Ja napewno nie będe wydawać 500 zł za 3 książki.

Świetnie!!! Takie książkowe wydanie to wspaniały pomysł, no i cena po takim kursie dolara jest kusząca.

OH MY GOD, JAK W "1408" KINGA! : O

to pewnie takie skryte nawiązanie. xD

właśnie zacząłem się zastanawiać czy by tego nie kupić; priorytetem na ten rok jest jednak naturalnie Luke Skywalker, Last Hope for the Galaxy.

Gargantuiczne wydanie! :D

Mamo, wiem co chce na Mikołaja :D
Oczywiście wersje za 109.99 :D

Orgazm! Będę mieć na bank :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.