TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Nowinki komiksowe

2008-08-13 23:22:38 The Force.net

Ostatnio w sieci pojawiło się kilka krótkich informacji dotyczących komiksów, które mogą Was zaciekawić.

Pierwsza informacja dotyczy kolekcjonerskiej serii komiksowej czyli „Ultimate Graphic Novel Collection”, którą można było nabyć poprzez witrynę CollectiblesToday.com. Informowaliśmy Was o tym w tym miejscu.
Osoby które zamówiły tą edycję otrzymały informację, że została ona opóźniona. O ile? Na razie na ten temat nic nie wiadomo. Obecnie żadna zapowiedź odnośnie tej edycji nie widnieje na stronie Dark Horse’a. Wprawdzie na forum wydawnictwa Randy Stradley (redaktor Dark Horse’a) udzielił kilku informacji, w tym dokładny spis historii jakie mają wejść w skład tej serii kolekcjonerskiej, jednak nie podano chociaż przybliżonej daty premiery.

Kolejna sprawa dotyczy wypowiedzi Sue Rostoni. Na forum strony oficjalnej główna redaktorka odpowiedzialna za książki i komiksy Star Wars na nie chcąc zdradzać szczegółów napisała, że w przyszłym roku wydawnictwo Dark Horse przygotowuje coś co panią Rostoni bardzo ekscytuje. Przypomnę, że w grudniu pojawi się ostatni odcinek komiksowego crossovera Vector, więc może szykuje sie nowy projekt o podobnej skali. Pozostaje nam się tylko domyślać co to takiego i żywić nadzieję, że owa tajemnicza rzecz dostarczy wielu powodów do ekscytacji również fanom.

Ostatnia informacja dotyczy newsa, który dosyć szybko zniknął z sieci. Szczerze mówiąc to nie udało mi się go nawet dokładnie doczytać, ale w ostatniej chwili zdążyłem zapisać zdjęcie.


Najprawdopodobniej jest to szkic alternatywnej okładki do komiksu The Clone Wars. Komiksy z tą okładką w limitowanej ilości 100 lub 1000 kopi prawdopodobnie trafią do 10 wybranych sklepów. Jest to najwyraźniej część promocji związanej ze zbliżającymi się the Clone Wars. Podobny zabieg zastosowano przy okazji wydania pierwszego numeru komiksu Dark Times, kiedy to również limitowana edycja posiadała alternatywną wersję okładki. Dlaczego news z tą informacją zniknął? Trudno powiedzieć. Domysły pozostawiam Wam.
TAGI: Dark Horse Comics (797) Randy Stradley (99) Sue Rostoni (101) The Clone Wars (1374) TPB (138)

KOMENTARZE (3)

  • Dave2008-08-14 13:54:53

    The Wojny Klonów się rozrastają.

  • teleFON2008-08-14 12:41:04

    hehe ja też mam już tego dosc

  • Krogulec2008-08-14 04:08:31

    wymiotuje już wojnami klonów.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..