TWÓJ KOKPIT
0

Komiksy

Komiksowe nowości w USA

2008-08-27 08:37:48 Rebelscum.com

Dzisiejszy dzień przynosi nam dwie premiery komiksowe. W sprzedaży znalazł się kolejny zeszyt Rebelliona z nowym odcinkiem crossovera „Vector”, który jednocześnie dosyć szybko żegna się z tym cyklem. Najgłośniejsza historia tego roku przeniesie się do serii Legacy, gdzie będziemy mogli poznać jej zakończenie. Przypominamy, że zgodnie z wcześniejszymi informacjami seria Rebellion zostaje wstrzymana na bliżej nieokreślony okres, robiąc tym samym miejsce dla nowych pozycji powiązanych z serialem The Clone Wars. Od dziś do nabycia, jest również nowa część Legacy, która opowie nam jednoczęściową historię, a także nieco wcześniej niż było to zapowiadane kolekcjonerskie wydanie Knights of the Old Republic.

Rebellion #16: Vector # 8(12)

Darth Vader pomyślnie zwabia Luke`a Skywalkera i księżniczkę Leię w pułapkę, która może osłabić Sojusz Rebeliantów. Na mrocznej powierzchni opustoszałego księżyca, Luke i Leia spotykają pierwszego Jedi od czasu Obi-Wana Kenobiego, tylko po to aby zdać sobie zbyt późno sprawę, że ten rycerz Starej Republiki - kontorlowany przez Talizman Muur i rozwścieczony przez Dartha Vadera - dalece różni się od ich starego przyjaciela. Luke i Leia muszą dokonać wyboru o ogromnym znaczeniu dla losu całej galaktyki.
Scenariusz Rob Williams, rysunki Dustin Weaver, okładka Dan Scott, kolory Wil Glass. Cena 2,99$, 40 stron. Preview dostępne tutaj.
Temat na forum.

Legacy #27: Into the Core

Darth Wyyrlok jest mistrzem tradycji i magii Sithów w zakonie Dartha Krayta. Jest również powiernikiem, rzecznikiem i przyjacielem Krayta. Teraz, widząc dalsze pogorszenie się stanu zdrowia swego mistrza na skutek yuuzhańskich wszczepów, Wyyrlok podejmuje niebezpieczną wyprawę do światów Głębokiego Jądra. Do miejsca narodzin Lorda Andeddu, starożytnego Lorda Sithów, w celu znalezienia jakichkolwiek sekretów mogących uratować Dartha Krayta. Penetracja Głębokiego Jądra jednak jest zawsze ryzykowna, Wyyrlok musi przywołać z własnego wnętrza - swoją siłę, umiejętności i wiarę - aby po prostu przetrwać.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Omar Francia, okładka Omar Francia, kolory Brad Anderson. Cena 2,99$, 40 stron. Preview możecie obejrzeć w tym miejscu.
Temat na forum.

Knights of the Old Republic Volume #4: Daze of Hate, Knights of Suffering - TPB

Zayne Carrick łączy siły z Mistrzami, którzy wrobili go w morderstwo kolegów, w dramatycznej próbie ocalenia galaktyki przed Mandalorianami.
Arkaniański Lord Adasca trzyma Rebublikę i Mandalorian za zakładników, oferując broń o nieopisanej sile za najwyższą stawkę, a nawet Zayne i jego dawny mistrz Lucien Draay nie mogą powstrzymać Adasci przez wyzwoleniem potwornego zniszczenia w imię pogoni za zyskiem.
Nieco później Zayne wraca na Taris i sprzymierza się z Mistrzynią Raaną Tey w misji przeciwko łupiącym Taris Mandalorianom - ale Tey może być bardziej zainteresowana zagładą Zayne'a niż ocaleniem całej planety.
Zbiorcze wydanie składa się z dwóch miniserii „Daze of Hate" (Kotor #19-21) oraz „Knights of Suffering" (Kotor #22-24).
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo i Dustin Weaver, okładka Colin Wilson, kolory Michael Atiyeh, tusz Dan Parsons. Cena 18,95$, 144 strony.
Temat na forum znajdziecie tu i tu.
TAGI: Dark Horse Comics (797) Dziedzictwo (Legacy) (239) Jan Duursema (147) John Jackson Miller (173) John Ostrander (184) Rebellion (39) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) Wektor (Vector) (29)

KOMENTARZE (6)

 • darth Kabaczek2008-08-27 16:37:21

  Okładki Legay i Rebelliona super !
  Mam nadzieję że Legacy w Polsce dotrwa do to tego opowiadania :)

 • Ren Kylo2008-08-27 15:44:33

  Rebellion i Legacy zapowiadają się smakowicie.:) Już się nie mogę doczekać.:)

 • Dave2008-08-27 12:23:59

  Bolek-> :D a wogóle to fajnie jak będzie w polsce to, oczywiście bez dwóch zdań, przeczytam.

 • Bolek2008-08-27 09:25:27

  "Penetracja głębokiego jądra" ładnie zabrzmiało :D

 • Hego Damask2008-08-27 09:19:13

  a ja na tego KOTORa :D

 • Nestor2008-08-27 08:40:56

  czekalem na tego Legacy i Rebelliona! :D

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..