TWÓJ KOKPIT
0

Fandom

Sierpniowe spotkanie z zespołem S.W.A.T.

2008-08-28 08:24:07 S.W.A.T.

Star Wars Artistic Team organizuje kolejne spotkanie dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej:

Jak co miesiąc, zapraszamy wszystkich zainteresowanych w "zabawę" w Gwiezdne wojny, na kolejne w tym roku spotkanie z zespołem S.W.A.T.. W najbliższą sobotę 30.08.2008 o godzinie 9:00 przed liceum ogólnokształcącym przy ulicy Smolnej 30 w Warszawie, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne zespołu S.W.A.T. (Star Wars Artistic Team). Na spotkaniu będziemy omawiali plany na przyszłość oraz ćwiczyli nasz program artystyczny.
Wyjątkowo spotkanie odbędzie się w "terenie" i będzie miało niecodzienny charakter, ze względu na nowe punkty, które będziemy ćwiczyli.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w pracach nad naszym programem artystycznym oraz dowiedzieć się więcej o zespole S.W.A.T. oraz stać się częścią imprez Star Wars, które będą miały miejsce jesienią oraz zimą 2008 roku.
Jesień oraz zima zapowiada się naprawdę gorącym okresem dla zespołu S.W.A.T. oraz fanów Gwiezdnych wojen.

W razie problemów z dotarciem bądź pytaniami proszę dzwonić na numer telefonu 508 904 501 bądź wysłać email na adres info@swat.org.pl

Do zobaczenia i Niech Moc Będzie z Wami.
TAGI: S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (310)

KOMENTARZE (1)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..