Atak klonów

Spoiler o Obi-wanie

JediNet

Aby zbytnio nie przegadać, po prostu zaznacz myszką, żeby przeczytać:W tej scenie podążamy za Obi-Wanem, który opuszcza pole asteroidów wokół Geonosi. Próbue uniknąć wykrycia. Rycerz Jedi wchodzi w atmosferę planety, wyrównuje lot, leci bardzo blisko wierzchołka szczytu górskiego. Wlatuje mysliwcem pod nawis i ląduje. Wysiada ze statku i przechadza się po płaskowyżu. w tle słychać dziwny dźwięk w oddali. Jedi sprawdza ekwipunek, idzie dalej.

Kenobi czuje obecność jakiegoś stworzenia w pobliżu i dobywa swego miecza świetlnego, ale jeszcze go nie włącza. Rozglądając się, idzie za róg klifu, gdzie atakuje go Massif, Kenobi włącza miecz i zostaje odepchnięty przez krwiożercze zwierzę. Wbija swój miecz w stwora i zrzuca z siebie martwe ciało i podnosi się. Kolejna bestia wyskakuje z tyłu, a Kenobi jednym cięciem przepoławia ją. Słychać jej wycie podczas gdy w dwóch częściach spada z klifu.

Obi-Wan w końcu dociera do końca ścieżki. Spogląda w dal i widzi dziwne kształty, wyciąga swoją elektrolornetkę i patrząc przez nią dostrzega grupę wież które wyglądają jak gigantyczne stalagmity wyrastające z równin. Bardzo przypominają kopce termitów. Jedi patrzy dalej i w koncu dostrzega rząd statków kosmicznych i straże na platformach. Widzi jak tysiące robotów bojowych schodzą z platform i wchodzą do innych statków, potem patrzy jak jeden ze statków startuje. W tle rycerz dostrzega jeszcze więcej jednostek Federacji Handlowej.

Obi-Wan Kenobi natychmiast wraca do swego myśliwca i siada w kokpicie. R4-P17 pika radośnie widząc powracającego pana, Jedi uruchamia łącze komunikacyjne. Obi-Wan mówi do nadajnika: Światło do domu starych znajomych.... Droid nadal się przygląda jak Jedi zaczyna nadawać wiadomość.
(koniec spoilera)
Ciąg dalszy niedługo (thx to Zapol).Tagi: Plotki (1117) przecieki (328) wycięte sceny (67)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.