Wojny Klonów

Kilka wieści o serialu

ComingSoon.net

Wczoraj ukazał się zwiastun serialu "The Clone Wars", oraz ważna wieść, że Cartoon Network rozpocznie jego emisję 3 października. Dziś ukazała się oficjalna zapowiedź od amerykańskiego CN:
"Star Wars: The Clone Wars" pierwszy serial telewizyjny od Lucasfilm Animation zadebiutuje w Cartoon Network w piątek 3 października o 9 p.m (czasu wschodniego) ze specjalną jednogodzinnym pokazem, który wprowadzi widów w noc pełną fantastyki, akcji i przygody. Nowy serial "The Secret Saturdays", oraz obecny hit "Ben 10" dołączą do "The Clone Wars" na całonocną przygodę, ekscytujące historie i innowacyjną animację.
W niepowtarzalnym stylu Lucasfilm Animation w serialu "Star Wars: The Clone Wars" przedstawia przygody Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego, Yody, Ahsoki Tano i innych ulubionych bohaterów z Gwiezdnych Wojen, którzy muszą zmagać się z ciemną stroną podczas rozdzielający galaktykę, wypełnionych akcją Wojen Klonów. Każdego tygodnia nowa historia w zmieniających los galaktyki Wojnach Klonów zostanie nam przedstawiona przez głównego reżysera Dave’a Filoni, oraz wykonawczego producenta George’a Lucasa.
Zmniejszająca się liczba rycerzy Jedi walczy, aby utrzymać wolność i zachować pokój w galaktyce, korzystając z armii genetycznie skonstruowanych klonów, przeciwko niemal niekończącej się armii złowrogich droidów. Potworny konflikt rozwija się coraz szerzej, a bohaterowie są zaplątani w wir wojny, podczas gdy Hrabia Dooku, jego zabójczyni Asajj Venterss, ich mistrz Darth Sidious, mechaniczny Generał Grievous, oraz szeroka galeria szelm i nigdzie wcześniej nie widzianych łotrzyków, chcą ich pokonać.


Jak się okazuje w piątek 3 października amerykańscy widzowie będą mieli szansę obejrzeć aż dwa premierowe odcinki TCW.

O godzinie 9.00 p.m. odcinek "Ambush" („Zasadzka”)
Opis: Mistrz Jedi Yoda jest na sekretnej misji aby zawrzeć pakt z Królem strategicznego dla wojny systemu Toydaria, kiedy nagle zostaje zaatakowany przez Hrabiego Dooku. Yoda i trzech szturmowców-klonów muszą odeprzeć złowrogą zabójczynię Ventress na usługach Dooku i jej liczną armię droidów bojowych, aby dowieść, że Jedi są wystarczająco silni, aby ochronić króla i jego ludzi, przed złowrogimi zniszczeniami wojny.

Zaś o godzinie 9:30 p.m. odcinek "Rising Malevolence" („Rosnąca niechęć”)
Opis: Szerząc strach przez całą galaktykę, tajemna broń Separatystów sieje terror wśród floty klonów. Anakin i Ahsoka spieszą się, aby zdążyć z pomocą Mistrzowi Jedi Plo Koonowi i jego oddziałom klonów na czas.

Z kolei od 10 października, co tydzień, o 8:30 p.m. nastąpi powtórka odcinka z poprzedniego tygodnia, a o godzinie 9:00 p.m. wyemitowany będzie odcinek premierowy.

Przypomnijmy, że tym samym znamy już siedem tytułów odcinków w animowanym serialu. Poza podanymi powyżej są to: "Cloak of Darkness", "The Lair of Grievous", "Destroy Malevolence", "Downfall of a Droid" oraz "Ambush in the Outer Rim".Tagi: Cartoon Network (166) Lucasfilm (515) The Clone Wars (1261)

Komentarze (19)

A ja lubię TCW

Ładnie się zapowiada. Trochę żałuję, że przeczytałem i popsułem se niespodziankę na 2 pierwsze odcinki serialu, ale cóż ;)

Jeden szczególik: "Hrabia Dooku, jego zabójczyni Asajj Venterss, ich mistrz Darth Sidious"
Sidious był mistrzem Dooku, natomiast mistrzem Ventress był nie Sidious tylko Dooku. Co prawda gdyby nie Sidious Ventress nie byłaby akolitką Dooku.

Aha, ciekawi mnie czy będzie Durge(ponoć ma być, ale na razie ni widu, ni słychu) a także postacie znane z EU jak Quinlan Vos, Sora Bulq, Tol Skorr, Tholme, Jeisel itd. itp.

Burzol & Baca -> dziękuję za wyjaśnienia ^^

jachudex i inni zdziwieni >>>>> Już z kilka miesięcy temu było powiedziane, że serial będzie na Cartoon Network.

jachudex -> Gdyby to było małokulturalna strona powiedziałbym, że jesteś D*****m, ale powiem, że jesteś zwykłym pozerem :P

Aaaaa! Przecież TCW jest dla dzieci, na jakim kanale miałoby być!!!?!!11ONE?

(Ze swej strony proponuję, żeby the Clone Wars nadawał kanał Romantica, najlepiej gdzieś koło 23.45. ;) )

Cartoon Network?! TCW na jakims beznadziejnym programie dla dzieci?!

Listopad nie brzmi źle...

Lord Satham

Właśnie dostałem e-maila z Cartoon Network
Wszystkie kraje które mają dostęp do programu Cartoon Network w tym Polska zobaczą Gwiezdne Wojny: Wojny klonów
Przypominają mi także o amerykańskiej premierze serialu (3 października), więc zaznaczają że serial możemy zobaczyć najwcześniej w listopadzie

No proszę, szczęściarze.
a u nas kiedy?

Mistrz Jedi Radek -> Można by dodać "śmiertelnie skutecznych i wzbudzających paraliżujący strach droidów". ;)

" przeciwko niemal niekończącej się armii złowrogich droidów"

no coz.... roger, roger!

To sprawdź se w łukipedji.
Malevolence to wielgaśny statek, który był kiedyś flagowym okrętem Grievousa, miał gargantuiczne działa jonowe i rozp*ździł w drobny mak wiele statków Republiki.

A Skyowi tłumaczę, że to są dwa odcinki, w pierwszym Malevolence gwałci i rabuje, a w drugim trwa republikańskie polowanie na niego, jak kiedyś na Bismarcka, choć wątpię, by odnalazł go ktoś równie szalony jak komandor Eugeniusz Pławski...

"genetycznie skonstruowanych klonów"

To klony da się skonstruować inaczej niż genetycznie? ;P

Cóż, "Zasadzka" nieźle się zapowiada, mam nadzieję na trochę polityki obok, rzecz jasna, nieustającej akcji. Oby Toydarianie nie zostali pokazani w stylu Huttów - jeden mało przyjazny Jabba i już cała rasa musi taka być. Z kolei "Rosnąca niechęć" (raczej wątpię, że "Malevolence" odnosi się do nazwy statku) to już raczej standardowa historyjka z misją ratunkową i superbronią w tle... no i Ahsoka... :/

Comndo -> Na pewno nie 3. Ale pewnie już niedługo coś o tym usłyszymy.

LS-> Ale może to być też zgrabna gra słów :P.

Sky-> Na dzień dzisiejszy to są dwa odcinki z "niechęcią" w tytule ;).

To w końcu "Rising Malevolence", czy "Destroy Malevolence"? Bo raczej to drugie pasuje :P

Fanie. Czy w Polsce także trzeciego? Ktoś mnie objaśni? A tak wogóle to piłuje ząbki The Clone Wars ;D

UWAGA SPOILER. Tak na marginesie Malevolence to nazwa okrętu flagowego Grievousa. Więc Niechęć w tytule odcinka raczej ;).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.