Wojny Klonów

Dział TCW na CartoonNetwork.com

TheForce.Net

CartoonNetwork odpalił własną podstronę poświęconą „The Clone Wars”. Tym samym witryna CN.com dołącza do czołowych producentów produktów TCW, które mają własny: dział Wojny Klonów. Ma ona głównie charakter reklamowy, ponieważ oficjalną stroną The Clone Wars jest: starwars.com/clonewars.Na stronie można znaleźć kilka interesujących rzeczy. Są to między innymi: spoty telewizyjne serii w jakości HD, które znajdziecie w dziale Video, gra Fierce Twilight w której wcielimy się w Anakina Skywalkera pilotującego statek przedzierający się przez chmary wrogich myśliwców. Ponadto można natrafić na dział Character Guide, w którym zamieszczono dość kontrowersyjne informacje na temat Generała Grievousa. O samych „nieścisłościach” możecie podyskutować na forum w tym miejscu. Natomiast jeżeli chcecie przeglądnąć nowy dział na CN.com kliknijcie w poniższy link:

podstrona The Clone Wars na CartoonNetwork.comTagi: Cartoon Network (166) The Clone Wars (1261)

Komentarze (4)

dlaczego tak się reklamują

ładnie sie stronka eksponuje, lecz z nową wersją biografii pana G.G. to sie z tym nie pogodzę, w planach jest napisanie petycji

Spalić autorów na stosie za wypisywanie herezji.:)A na stronę nie wchodzić.:)

Jak wysoko można oceniać stronę, która sugeruje, że Grievous chciał zostać Jedi, ale mu się nie udało, to się chłopczyk wkurzył i zaczął bzydkich Jedi rozwalać...?

Lecąca w kółko muzyka zaczyna drażnić BARDZO szybko.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.