Fandom

Nawikon – blok SW & S-F

RAM

Już za dwa tygodnie (3.10), o godzinie 17.45, w Szkole Podstawowej nr 16 przy ul. Bohaterów 1, w Rzeszowie rozpocznie się Nawikon, organizowany przez Rzeszowski Klub Fantastyki "Nawigator". Program został podzielony na 6 bloków tematycznych, w których znajdą się prelekcje, pokazy i liczne konkursy. Impreza zakończy się w niedzielę (5.10) o godzinie 13.00. Wstęp na Nawikon kosztuje zaledwie 15 zł. Więcej szczegółów na temat samej imprezy, znajdziecie na stronie konwentu, na której już wkrótce pojawi się pełny program – http://www.nawikon.rzeszowskie.info.
Na konwencie znajdzie się też sporo atrakcji dla fanów Star Wars, dla których został stworzony połączony blok Star War i S-F przygotowany przez Rzeszowską Akademię Mocy. Poniżej prezentujemy jego dokładny program.

Temat na forum.

W imieniu organizatorów Nawikonu serdecznie zapraszamy :).

Program bloku Staw Wars i S-F

Piątek - 3 października

18.00 – 19.00: Prezentacja Rzeszowskiej Akademii Mocy
Czyli kto popełnił ten blok programowy na Nawikonie? Nie zajmując wiele czasu, opowiemy o fandomie Star Wars z odległych rubieży. Rzeszowska Akademia Mocy już prawie osiem lat propaguje Gwiezdne Wojny w Rzeszowie. Przez te wszystkie lata RAM przeszedł wiele, ale nadal nieprzerwanie działa i zrzesza fanów z Podkarpacia.

19.00-20.00: Ciemna strona mocy, czyli 14 000 sposobów na ubicie wroga czerwonym mieczem świetlnym
Krótki, a zarazem jakże długi opis ciemnej strony mocy. Tych tajemniczych sztuczek dla tych złych. Tego żądnego władzy wzroku i Zasady Dwóch.

20.00-22.00: Nowe Spojrzenie na Nową Nadzieję
Czy uważacie, że błędem jest, iż Chewie nie dostał medalu? A może, że Imperium nie stać na Tie-fightery? Nie przejmujcie się jakoś temu zaradzimy i przedstawimy poprawioną wersję zdarzeń.

Sobota - 4 października

11.00-13.00: Turniej Sabacca (wraz z nauką)
Zapraszamy do zaglądnięcia do najbardziej znanej jaskini hazardu w tej części galaktyki. Spotkaj się z innymi szulerami z odległych planet i weź udział w emocjonującym turnieju. Może tym razem to tobie trafi się Kombinacja Idioty. Turniej będzie poprzedzony nauką, by umożliwić wszystkim graczom poznanie zasad rządzących tą grą na Odległych Rubieżach.

13.00-14.00: Twórczość fanów Star Wars
AU, slash, H/C, fangirl, POV, Mary Sue, OC, Pellaya, PWP. Wszystko jasne? Nie? A to dopiero początek. Świat twórczości fanów Gwiezdnych Wojen jest rozleglejszy od oficjalnego Rozszerzonego Wszechświata i potrafi zadziwić niejednym. Można tam znaleźć rzeczy, o których nie śniło się filozofom ani nawet George'owi Lucasowi. Zresztą, przyjdź i przekonaj się sam.

14.00-16.00: Konkurs dziwnowojenny
Konkurs Star Wars robiony troszkę inaczej niż popularne "wiedzówki". Nie bójcie się pytań.

16.00-17.00: Wszystkie kobiety Luka Skywalkera
Jak myślisz, kto jest największym Don Juanem i Casanovą Odległej Galaktyki? Czy może to być znany i lubiany przez wszystkich Han Solo? A może tytuł ten powinien należeć do prawdziwego przystojniaka, któremu nie oprze się żadna kobieta, czyli Lando Calrissiana. Po przepytaniu dziesiątek osób i przekopaniu się przez setki archiwów Nasi naukowcy dokonali zdumiewającego odkrycia. Luke Skywalker nie ma sobie równych. Też nie mogliśmy w to uwierzyć, ale fakty mówią same za siebie. Przyjdź i przekonaj się o tym, a Twoje postrzeganie świata Star Wars już nigdy nie będzie takie samo.

17.00-18.30: The Force Unleashed
The Force Unleashed to jeden z najnowszych produktów ze świata Star Wars. To nie tylko gra, ale także większy projekt, który ma zachwycić fanów. Czy naprawdę jest taki niesamowity? Będziecie mieli okazję sprawdzić sami.

18.30-20.00: Nie matura, a chęć szczera zrobi z ciebie oficera... Gwiezdnej Floty
USS Enterprise wyrusza na kolejną misję, potrzebny jest mu już tylko kapitan. Jeśli sądzisz, że się nadajesz, to zbierz dwóch towarzyszy i przybywaj na nasz casting. I pamiętaj, kapitan nie musi dużo wiedzieć, wystarczy, że umie improwizować. Konkurs drużynowy poświęcony Star Trekowi.

20.00-22.00: Kącik gracza Zapraszamy na wspólne spędzenie czasu z innymi fanami Gwiezdnych Wojen przy różnych grach i zabawach związanych ze Star Wars. Dobrą zabawę, emocje i niezapomniane chwile znajdziecie podczas gry na konsoli oraz w „Sabacca”, „Kalambury”, „Planety/rasy” i „Noc na Nar Shaddaa”.Tagi: Konwent (438) Nawikon (10) Rzeszów (181)

Komentarze (2)

Plakat z Buką mnie cały czas rozbraja:]

Generalnie szukam jakiegokolwiek info o fanklubach SW działających na terenie Trójmiasta, ewentualnie całego rejonu Pomorza...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.