Różne

Pora Imperatora #4

UniRadio

Już jutro będzie miała miejsce kolejna emisja gwiezdnowojennej audycji Pora Imperatora w studenckim radiu UniRadio. Program rozpocznie się około godziny 18:30 i trwać będzie godzinę. Poprowadzi go nasz redakcyjny kolega – Misiek. Tematem przewodnim „Pory Imperatora #4” będzie Zakon Jedi. Co więcej oprócz Miśka będziemy mogli usłyszeć drugą osobę, ponieważ tym razem w programie pojawi się gość. W audycji nie zabraknie oczywiście solidnej porcji dobrej muzyki.Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

Temat na forumTagi: Pora Imperatora (80)

Komentarze (5)

Nestor - gwiazda radiowa! :D

Ja doszłam potem, a trzonem i ojcami założycielami byli Łedż i Misiek ;) Poza tym dziennikarz Radia Wrocław gościnnie w radiu studenckim to ciekawsza atrakcja niż studentka piątego roku Etnologii :P

Hmm.. link do programu sciagniety, jednak nie moge go jakos otworzyc. Moglby kto pomocnej rady udzielicc ;) hehe;p

Jak przeczytałam o gościu to sobie pomyślałam, że fajnie by było gdyby Misiek zaprosił Łedża co by się fandomowi odbiorcy ucieszyli, że to prawie StarCast ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.