Fandom

Falkon – IX Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki

falkon.prv.pl

Po raz dziewiąty Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki „Cytadela Syriusza” organizuje Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki. Falkon 2008 odbędzie się już tradycyjnie w trzeci weekend listopada (14 - 16.11) w miejscu popularnie zwanym Wyspą czyli Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 w Lublinie. Miło mi donieść, że tegoroczny konwent został objęty przez Bastion patronatem medialnym.

Przez trzy dni ponad tysiąc osób będzie miało okazję uczestniczyć w jednym z największych świąt fantastyki w Polsce. Na konwencie nie zabraknie pisarzy, prelekcji, konkursów, pokazów, turniejów gier bitewnych, karcianych i planszówkowych, a także RPGów oraz LARPów. Wśród kilku bloków tematycznych znalazł się również spory blok poświęcony Star Wars/SF. Wszystko to po to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Cena akredytacji na cały konwent wynosi 25 zł, jednak przewidziano również wejściówki na poszczególne dni, które wynoszą odpowiednio:

 • piątek - 15 zł
 • sobota - 20 zł
 • niedziela - 10 zł

  Organizatorzy zapewniają bezpłatny nocleg na trenie konwentu w kilku przeznaczonych do tego salach. Warto jednak pamiętać o takich drobiazgach jak śpiwór i kalimata.

  Więcej informacji na temat samej imprezy znajdziecie bezpośrednio na stronie Falkonu.

  O konwencie możecie porozmawiać na naszym forum w tym miejscu.

  W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w FALKONIE 2008!  Tagi: Falkon (35) Konwent (438) Lublin (87)

  Komentarze (4)

  I ja zawitam do Lublyna :D. Serdecznie zapraszam wszystkich na współprowadzoną przeze mnie prelekcję o nacjach Thei, w piątek o 19.00 ;).

  Będę :)

  Kiedyś też pojadę... Ale jeszcze nie teraz :) I pewnie też nie za rok :D

  Gdyby nie to, że mam służbę wtedy, na pewno bym przyjechał:/. W zeszłym roku było świetnie.

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.