Fandom

Falkon 2008

falkon.prv.pl


Niedawno informowaliśmy Was o Falkonie, który odbędzie się już niebawem w Lublinie (14-16.11). Na konwencie nie zabraknie oczywiście bloku Star Wars, do którego pełny program podamy już wkrótce.

Tymczasem prezentujemy plakat promujący tegoroczną edycję Falkonu, który został wyłoniony drogą konkursową. Zwyciężczynią została Małgorzata Śliwka, a jej pracę możecie podziwiać obok.

Dodatkowo organizatorzy konwentu nadesłali do nas kolejną atrakcję.
Wielu z Was na niego czekało... Wielu z Was nie miało pojęcia, że w ogóle go ujrzycie... Wielu z Was nie zapomni go do końca życia... Albo przynajmniej do 16. listopada. Hmmm... Tak czy inaczej! Możecie już obejrzeć ... trailer FALKONU 2008! Do czego serdecznie zapraszamy :-).

A do samego konwentu zostało już tylko 8 dni. 8 dni pozostało niezdecydowanym do podjęcia - naszym skromnym zdaniem – jedynej właściwej opcji - przyjechania do Lublina na tegoroczny Falkon. 8 dni pozostało zdecydowanym przyjechać, aby przygotować się na kilkadziesiąt godzin nieprzerwanego święta! Święta fantastyki!

Więcej szczegółów na temat samej imprezy znajdziecie bezpośrednio na stronie Falkonu.

O konwencie możecie porozmawiać na naszym forum w tym miejscu.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w FALKONIE 2008!Tagi: Falkon (35) Konwent (438) Lublin (87) Plakat (214) Zwiastun (338)

Komentarze (1)

Super, spoko filmiki xD.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.