Kolekcjonerstwo

Tydzień Holiday Special - GadżetyWiększość fanów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na rynku przy każdej nadarzającej się okazji pojawiają się całe serie gadżetów związanych z Gwiezdnymi Wojnami, szczególnie jest to widoczne przy premierze kolejnych filmów. Holiday Special jest w tym wypadku wyjątkiem, nie mielibyśmy bowiem żadnych problemów aby policzyć produkty, które nawiązują do tego filmu.
Mimo iż jeszcze przed premierą plany były dosyć duże, to fakt, że Holiday Special okazało się niewypałem sprawił, iż firmy się z nich wycofały. Stąd też obecnie nie pozostaje nam nic innego jak oglądać prototypy figurek, które nigdy nie ujrzały światła dziennego lub pojedyncze gadżety, których nie wycofano z produkcji. Dopiero po latach postanowiono ponownie wykorzystać motywy z tego filmu, jednakże wciąż produkty na nich wzorowane są rzadkością.

Artykuł poświęcony gadżetom z Holiday Special można przeczytać tutajWszystkie atrakcje tygodnia Holiday Special przygotowywane przy udziale Jedi Order można zobaczyć w tym miejscuTagi: Gadżet (305) Tydzień Holiday Special (11)

Komentarze (6)

Ten boba wyglonda jak z TCW taki rysunkowy ale mi sie zarąbiście podoba.

Nestor - zamilknij. Teraz mężnie zdobi moją półkę :P

No boba,nogi masz jakieś krzywe...

zabawne, strasznie zabawne xD

Jak widze tego Bobe, to przypomina mi sie ta figurka, ktora Appo wyciagnal z blistera, chlip ;(.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.