Twórczość fanów

StarCast #11

StarCast

Na tą chwilę wiele osób w naszym kraju czekało od dawna. W końcu po wielu perypetiach i miesiącach zawieszenia StarCast powraca i to w wielkim stylu. Wedge i spółka postanowili w końcu ruszyć z regularnym nagrywaniem swojego podcastu. Pierwszym efektem ich działań jest StarCast #11, który obejmuje szeroko miesiące od czerwca do listopada.

W audycji zamieszczono wywiad z wrocławską grupą „Szare Miecze”, dzięki któremu dowiecie się, co jej członkowie porabiają na co dzień, jakie mają plany na przyszłość i co należy zrobić by do nich przystać. Następnie Wedge i Taraissu przeanalizowali obecną kondycję polskiego fandomu oraz zaserwowali nam przegląd lokalnych fandomów. Druga część audycji poświęcona jest w bardzo szerokiej mierze największemu wydarzeniu gwiezdnowojennemu tego roku, czyli Wojnom Klonów. Redaktorzy StarCastu rozebrali wręcz na czynniki pierwsze kinowy pilot serialu jak i jego pierwsze 6 odcinków. Przyznać im trzeba, że na rzeczy się znają i warto dowiedzieć się co mają na ten temat do powiedzenia „najlepsi w branży”.

StarCast #11 ściągniecie z tego miejsca:
Część 1
Część 2

Aby polepszyć jakość nagrywanych audycji piszcie swoje rady i słowa krytyki w komentarzach pod newsem, na forum, oraz bezpośrednio na mail. Ekipie StarCastu życzymy wytrwałości w działaniach oraz dalszych sukcesów w postaci wielotysięcznych odsłuchań i niech Moc będzie z Wami!

Wcześniejsze dziesięć edycji StarCastu możecie znaleźć w tym miejscu.
Temat na forumTagi: StarCast (19)

Komentarze (31)

hej jak sie w to gra co kto mi powe <prosi>

Ale <lol>! To teraz mamy dwie SW audycje! Ale i tak będe słuchał SC.

deklonłorsy i deklonlorsy
co za bzdura
dzieci zajmijcie sie cyznm innym a nie takimi bzdurami":/

Super
WIELKI POWRÓT StarCastu
Niech moc będzie z wami :D
P.S jak nazywa się ta piosenka która została puszczona w drugiej częśći StarCastu oddzielająca recenzje filmu od odcinków ???

:D StarCast powraca, Zdecydowanie najlepsza wiadomość roku :D

Słyszałem jedynie pierwszy, drugi mi gdzieś umknął :D

No nareszcie, świetny StarCast. Mam nadzieję, że zapał odnowił się na tyle, że teraz znowu będziemy mieć nowe wydania co miesiąc :)

No nareszcie!!! A już myślałam, że kogoś będzie trzeba pobić!!!!

cikawe ta audycja

Małe w sumie sprostowanie: w Krakowie jednak studenci przeważają, a nie niepełnoletni na spotkaniach:-P ale myślę, że nikt się nie gniewa, skoro waszym zdaniem wyglądamy na jeszcze młodszych;-)

Draf2--> lol..:-D

Dobre xD

Yeleń serduszka dostał :D

Babeczka jest świetna , idealnie nadaje sie do radia, świetny głos :]

Jaro -> daliśmy coś fajnego żeby nie uśpić słuchaczy, i widzę że skutecznie, bo skoro Ci adrenalina skoczyła, to oznacza że zadziałało :D :P

Aha, jeszcze jeden minus, dość IMHO poważny: wplecenie w środek drugiej części "The Saga Begins" - raz, że zdecydowanie za długi (choć sam kawałek jest, rzecz jasna, świetny), to nie wiem, co on miał wspólnego z TCW. Taka rada na przyszłość.

EDIT: "od czerwca do listopada"
miało być
...późna pora, refleks nie ten :P

--->Jaro
Decyzja została w dużej mierze podyktowana zaległościami, które będziemy nadrabiać na bieżąco;) Streszczenie wszystkich newsów od sierpnia do września byłaby wtórna i nudna, a informacje, o których piszesz zostaną z pewnością wplecione w kolejne odsłony :)

Jaro -> spokojna głowa ;) Zacytuję Yodę:

"Patience!" ;)

Z powrotu StarCasta się oczywiście cieszę, choć nie podoba się mi forma pierwszego odcinka po tak długiej przerwie: skoncentrowanie się tylko na dwóch tematach, rozdrobnienie się w nich i zupełne pominięcie innych wiadomości (w przypadku polskiego fandomu jest to zdecydowanie powrót Egmontu do komiksów GW) nie było według mnie zbyt dobrą decyzją.

Ale cóż, czekam na następną audycję.

Yeah!

--->Danny
Zapraszamy kiedy tylko będziesz mieć okazje ;)
Oj nie masz pojęcia jak ludzie reagują na widok mikrofonu ;) a przy tak dużej grupie starczy jedna głupia mina, potknięcie językowe i wszyscy konają ze śmiechu ;) zresztą za starych czasów z Miśkiem też było dużo śmiechu, ale wtedy go skrupulatnie wycinaliśmy, a teraz postanowiliśmy dodać audycji troszkę "studyjności" ;)

>>Krogulec, poprzestań w takim razie na pierwszej części StarCastu #11, bo jest po prostu zacna.

>>Taraissu, chętnie bym to zrobił, gdybym mieszkał we Wrocławiu lub w pobliżu. Nie za bardzo mi się uśmiecha jechać dobre 3 godziny PKP. Może w czasie wakacji, z okazji jakiegoś konwentu wrocławskiego; kto wie...
Stres przy takiej swojskiej atmosferze?

Uśmiałem się na początku xDDD.

tyle, że teraz się w świecie sw niewiele dzieje, za mało by robić interesujące audycje, bo słuchać o tcw nie mam ochoty :D

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSS!!!!

No to od szpiega z krainy wikingów:
"So Say We All" :)

----> Danny
:D :D :D
Zapraszamy na jakieś spotkanie z Szarymi Mieczami, wtedy zobaczysz jak można się bawić nie pijąc ani jednej kropli alkoholu ;) Pasażerowie na trasie Będzin-Wrocław zaświadczą, że tak radosna jazda pociągiem na trzeźwo zdarza się baardzo rzadko ;)
..a poza tym stres przy mikrofonie też robi swoje ;)

"życzymy mu wszystkiego najlepszego" *hasta la vista baby*
Poza tym ile tam "napojów i soczków" było, że na początku ekipa nie mogła opanować śmiechu.

Cud Ludzie cud:D:D:D radocha nie z tej ziemi:D

Super! Loff :*

:D StarCast powraca :D Wiadomość roku :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.