Gry komputerowe

''The Force Unleashed'' jak na razie bez laurów

GameTrailers

W minioną niedzielę odbyła się gala Video Games Awards 2008, którą wyemitowała stacja Spike TV. Wśród nominowanych był także dobrze znany nam tytuł Star Wars: The Force Unleashed. Zestawienie kategorii, w których nasz faworyt brał udział, wyglądało następująco:

najlepsza gra oparta na filmie lub serialu:

 • LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
 • Quantum of Solace
 • Star Wars: The Force Unleashed
 • Naruto: The Broken Bond

  najlepsza „rola” kobieca:
 • Debi Mae West jako „Merylin Silverburgh” w „Metal Gear Solid 4”
 • Nathalie Cox jako Juno Eclipse w „Star Wars: The Force Unleashed”
 • Paula Tiso jako „Silvia Cristel” w „No More Heroes”
 • Keely Hawes jako „Lara Croft” w „Tomb Rider Underworld”

  Niestety, jury i gracze nie docenili długo oczekiwanej przez fanów Gwiezdnych Wojen gry. Tak też „The Force Unleshed” nie zostało najlepszą grą opartą na filmie lub serialu, a ten zaszczytny tytuł uzyskała gra „LEGO Indiana Jones: The Original Adventures”. Natomiast w najlepszą kobietą podkładającą głos postaci kobiecej została Debi Mae West jako „Merylin Silverburgh” w „Metal Gear Solid 4”. Jak na razie „The Force Unleashed” nie zdobyło żadnego znaczącego lauru, nie licząc oczywiście wyróżnień w przeróżnych top listach.

  Kompletną listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach znajdziecie w tym miejscu.  Tagi: The Force Unleashed (146) Video Game Awards (4)

  Komentarze (14)

  Gdyby TFU wyszedł na PC zagraliby w niego fani SW, których na co dzień nie interesują gry komputerowe. Przez takie podejście do sprawy tracą tylko pieniądze.

  Szkoda:(
  Można się pocieszyć tym że inna gra LucasArts przynajmniej otrzymała Nagrodę.

  A wg mnie Unleashed to nie jest dobra gra.
  I dlatego przegrała.

  Nie jestem ani pecetowcem , ani fanem konsol . Ale wiem że jeśli chodzi o grafę to komp stoi przodem , a poza tym w życiu przydaje się bardziej . Teraz można już kupić bardzo dobrego kompa za 2000 zl i mieć spokój na 5 lat . A posiadanie tego i tego to moim zdaniem wielka rozrzutność . Ile kosztują gry na kompa a ile te na konsolę ??? No właśnie . Niestety nie wszystko ukazuje się na blaszaki . Wszystko ma swoje plusy i minusy .

  >> Asdamk
  Sęk w tym, że pozostałe gry w tej kategorii to przeniesienie opowieści z ekranu kinowego/TV. Z TFU sprawa ma się inaczej jednak, nieprawdaż?

  Star Wars: Bezguścia Complete

  Ooo tak...

  Krogulec-----> Ale kto Ci broni mieć komputer do internetu i konsole do gier?
  Taka opcja jest o wiele bardziej opłacalna i nie stresujesz się czy Ci RAM'u wystarczy na odpalenie GTA, no i gry o wiele bardziej dopracowane :) Przy PC'tach studio musi uwzględnić każdą specyfikację komputera, a przy konsolach tworzą od razu na dany układ graficzny, procesor, znają jego możliwości i nikt się nie musi martwić o TERAFLOP'y swego kompa :)

  tylko że granie samo w sobie to bezwartościowa rozrywka, posiadanie oddzielnego sprzętu do gry byłoby dla mnie zawstydzające trochę ;p mając peceta mogę czasem w coś pograć a jednocześnie robić mnóstwo innych rzeczy.

  No kurczę!
  Laury laurami, ale kiedy wyjdzie na PC!?
  Danny->A SW to nie film?

  Eliyah --> Większość grających to PC'towcy?
  Nie mam konsoli. Jestem zapalonym PC'ciakiem. Ale... Ale konsole wygrały. Granie tylko na konsoli się obecnie opłaca. Graczy też więcej.

  Ja się nie dziwię, że Star Wars nie wygrało, jak można takie gry nie zrobić na PC, gdzie większość grających na całym świecie to właśnie komputerowcy. To tak samo jakby przeprowadzić wybory prezydenckie tylko na wsi.

  To TFU jest grą opartą na filmie/serialu? A ponoć sprecyzowanie kategorii to podstawa...

  dziwna ta lista trochę

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:
 • Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.