Kolekcjonerstwo

Gadżety od eFX Collectibles

Oficjalna

Już na początku następnego tygodnia będzie można kupić najnowszy produkt firmy eFX Collectibles. Przypomnijmy, że firma ta przejęła licencję po Master Replicas na wydawanie replik ze świata Gwiezdnych Wojen. Replika, którą uraczą nas tym razem to X-wing Luke'a Skywalkera.

Gadżet został stworzony na podstawie oryginalnego miniaturowego myśliwca wykonanego na potrzeby filmu. Najpierw stworzono jego komputerowy model, a następnie wykonano dokładnie tysiąc replik. Warto zauważyć, że każda z nich odwzorowuje wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły jakie były na oryginalnym myśliwcu. Gadżet zawiera jeszcze figurki R2-D2 i Luke'a Skywalkera (wykonaną przez firmę Gentle Giant), stworzone równie dokładnie jak sam myśliwiec. Skrzydła myśliwca będzie można ułożyć, tak jak na filmie w dwóch różnych pozycjach. Zgodnie z podaną specyfikacją jego wymiary w centymetrach przy złożonych skrzydłach to 58,42 x 52,07 x 10,16 (długość x szerokość x wysokość). Razem z podstawką i rozłożonymi skrzydłami jego wysokość będzie wynosiła 27,3 cm.
Cena tej repliki to 1199 $.Warto wspomnieć, ze niedawno do sprzedaży trafił jeszcze jeden produkt firmy eFX Collectibles. Byla to replika hełmu kapitana klonów z Epizodu II, wykonana w skali 1:1. Cena każdej z 400 wyprodukowanych replik wynosi 429$.Tagi: eFx Collectibles (20) Hełm (30) Replika (45)

Komentarze (12)

jedi knight Asdamak-bo jest. czerwony to kapitan a żółty to major

Serek Skywalker-> A ja myślę, że komandor (żółty) jest trochę wyższym stopniem.

Hełm the best :D i na dodatek z czerwonymi odznaczeniami, gdybym był trochę bardziej bogaty sprawiłbym sobie jeden z nich

hełm jest najleprzy :))))) bo ma najwyższe (czerwone odznaczenie kapitana klonów)i ma pewnie modulator głosu^^

Piękne to wszystko, a ten hełm to spełnienie moich marzeń (choć osobiście wolałbym z niebieskimi oznaczeniami). Piękna sprawa.

Ani mnie, ani nikogo kogo osobiście znam nie było by stać na takie modele... A szkoda! :-)
Świetne są, ale chyba by było być synem Lucasa/Gatesa, żeby je wszystkie mieć :-)

nie taki drogi w sumie. Wykonany profesjonalnie a nie jak te <mało fajne> rzeczy z hasbro

zajefajny hełm

Guutaśne...

miękny ten chełm

boski ten hełm...damn żeby tylko kase mieć...;/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.