Książki

Kolejne informacje na temat ''Rebel Force''

StarWars.com

Zaledwie dwa dni temu pisaliśmy o okładce Firefight - trzeciego tomu serii „Rebel Force”. Tymczasem okazało się, że to wcale nie trzeci tom a najprawdopodobniej czwarty. Wszystko za sprawą oficjalnej zapowiedzi trzeciej części serii, która nosi tytuł Renegade. Premiera książki planowana jest ma maj 2009. Jej autorem jest oczywiście Alex Wheeler, który zajmował się poprzednimi dwoma tomami serii.A oto opis książki jaki znajdziemy na tylnej okładce:

Śmiercionośny zabójca X-7 zinfiltrował Sojusz Rebeliantów. Wytrenowany przez bezwzględnego Komandora Reziego Soresha, X-7 jest najlepszy tam gdzie nie czuje niczego i widzi wszystko. Teraz poluje na ostateczną zdobycz: Luke’a Skywalkera, pilota który zniszczył Gwiazdę Śmierci. Pozornie nie mający zbyt wiele pojęcia dzieciak z Tatooine udowadnia, że jest trudniejszym do wyeliminowania celem niż X-7 mógł sobie kiedykolwiek wyobrazić. Otoczony przez przyjaciół i sojuszników, będący wrażliwy na Moc, która rośnie w nim z dnia na dzień, co nie pozwala na użycie przeciwko niemu standardowej taktyki.

Ale X-7 nie skończył z nim jeszcze. Tym razem wie jak załatwić Luke’a. Będzie rozbijał zaufanie, które utrzymuje Sojusz Rebeliantów w całości... i wytworzy ostateczną zdradę.Tagi: Rebel Force (7)

Komentarze (4)

Wszyscy newsmani zle zinterpretowali rewelacje Amazonu, stad "problem".

Matko, ciągle jakieś problemy z tym "Rebel Force". Nie no szok... Ale okładka... szczerze mówiąc taka sobie :|

Kolejna świetna okładka...

Trochę lepsze, ale dalej mi się nie podoba
okładka...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.