TWÓJ KOKPIT
0

The Acolyte

Rayne Roberts dołącza do zespołu „The Acolyte”

2020-12-23 11:35:23

Jak podaje oficjalna strona Lucasfilmu, Rayne Roberts połączy siły z Leslye Headland, razem z którą wyprodukuje serial „The Acolyte”. Headland nad rozwijaniem swojego pomysłu pracuje od kwietnia, od paru miesięcy pisze scenariusz, a Roberts ma pomóc jej go urzeczywistnić.Rayne Roberts to nazwisko nieobce w Lucasfilmie. Początkowo pracowała dla Kathleen Kennedy w firmie należącej do niej i jej męża, a później prezes przeniosła ją do pracy przy „Gwiezdnych wojnach”. Roberts przez lata była członkinią Story Group, doradzała reżyserom nowych filmów, a także czuwała nad rozwojem i spójnością wieloplatformowego kanonu. Jako specjalistka wypowiadała się w różnych oficjalnych materiałach m.in. omawiając powiązania „Łotra 1” i „Ostatniego Jedi” z resztą sagi.

W wyniku ostatnich roszad w Lucasfilmie, które szerzej opiszemy wkrótce, Roberts została jednym z kilku wiceprezesów firmy. Gdy nie pracuje nad serialem swoim i Headland, nadzoruje produkcje nowych filmów kinowych - „Rogue Squadron” Patty Jenkins oraz niezatytułowanego filmu „Star Wars” Taiki Waititiego; ale także piątej odsłony „Indiana Jonesa” i adaptacji powieści fantasy „Children of Blood and Bone”.
KOMENTARZE (10)

The Acolyte

„Star Wars: The Acolyte”

2020-12-11 01:08:53

Od dłuższego czasu budowany jest projekt „The High Republic”, w którym zapowiedziano serię książek i komiksów. Dzisiaj do tych zapowiedzi doszedł jeszcze serial. „Star Wars: The Acolyte” będzie rozgrywał się w końcowych dniach ery High Republic i będzie thrillerem, który zabierze widzów w świat pełen tajemnic i Ciemnej Strony Mocy. Produkcją tego serialu zajmie się Leslye Headland. Trafi on oczywiście na platformę Disney+.


KOMENTARZE (42)
Loading..