TWÓJ KOKPIT
0

The Acolyte

Operatorzy „The Acolyte”

2022-11-24 22:04:33

Jak pamiętamy, zdjęcia do „The Acolyte” trwają, poznaliśmy nawet część obsady. Teraz pora na kolejnych członków ekipy, których wyłapał Bespin Bulletin.Chris Teague będzie jednym z operatorów serialu. Już wcześniej pracował z Leslye Headland przy „Russian Doll”. Drugim z operatorów został James Friend. On akurat nie pracował jeszcze z Headland, ale z kolei ma doświadczenie z Lucasfilm, bo kręcił serial „Willow”.

Zdjęcia do „The Acolyte” powinny potrwać do maja przyszłego roku. Może przy okazji Celebration zostanie zasugerowana data premiery. Najwcześniejszy termin to druga połowa 2023, ale całkiem prawdopodobne, że będzie to następny rok.
KOMENTARZE (8)

The Acolyte

Obsada „The Acolyte”

2022-11-08 18:56:14

Wczoraj oficjalnie poinformowano o ruszeniu produkcji serialu „The Acolyte” i przy tej okazji ujawniono też jego obsadę. Wiedzieliśmy wcześniej już, że główna rola należy do Amandly Stenberg, a do obsady dołączyli również Charlie Barnett, Lee Jung-Jae, Manny Jacinto, Jodie Turner-Smith. Teraz poznaliśmy kolejne nazwiska:
  • Dafne Keen - hiszpańska aktorka, znana z ról w „Logan: Wolverine” i „Mroczne materie”
  • Rebbeca Henderson - kanadyjska aktorka filmowa i serialowa, znana m.in. z ról w serialach „Z pamiętnika samotnej alkoholiczki”, „Kim jest Anna?” czy „Russian Doll”. Prywatnie jest żoną showrunnerki „The Acolyte" - Leslye Headland
  • Dean-Charles Chapman - brytyjski aktor, którego najbardziej znaną rolą dotychczas był angaż w filmie „1917”
  • Carrie-Anne Moss - kanadyjska aktorka, znana bardzo dobrze fanom fantastyki z roli Trinity w serii filmów „Matrix”Poznaliśmy również oficjalny opis serialu:
„The Acolyte” to tajemniczy thriller, który zabierze widzów w galaktykę pełną mrocznych sekretów i wzrastającej potęgi ciemnej strony, w końcowych dniach ery Wielkiej Republiki. Była padawan połączy siły ze swoim Mistrzem Jedi, aby zbadać serię przestępstw, ale siły z którymi się zmierzą są zdecydowanie bardziej złowrogie niż mogli przypuszczać.
Na koniec mamy jeszcze pierwsze oficjalne zdjęcie z planu.


KOMENTARZE (12)
Loading..