TWÓJ KOKPIT
0

The Acolyte

„The Acolyte” raczej w 2024

2022-12-21 20:26:37Na początek coś oficjalnego. Disney+ reklamuje swoje nowości na rok 2023, znalazły się tam dwa nowe seriale aktorskie z „Gwiezdnych Wojen”, czyli „Ahsoka” i „Skeleton Crew”, jednam brakło „The Acolyte”. Wcześniej spekulowano, że serial Leslye Headland będzie miał premierę gdzieś pod koniec 2023, ale wygląda, że obecnie już celują na rok 2024.

Jeśli chodzi o obsadę to chyba najbardziej będziemy śledzić Dafne Keen. Aktorka, która ma na swoim koncie występ w serialu „Mroczne materie” czy filmie „Logan”, swobodnie czuje się też w mediach. A to znaczy, że czasem coś chlapnie. Raz wspomniała o szczególe fabularnym, teraz trochę o swojej roli i jej znaczeniu. W rozmowie z TheFace przyznała, że będzie pracować nad „The Acolyte” aż do kwietnia. Zakładając, że prace ruszyły w listopadzie, to całkiem sporo. Nic więcej tym razem nie powiedziała.

Tymczasem jak donosi Bespin Bulletin, zdjęcia do serialu miały miejsce koło Trago Mills przy Vaynor Road w Merthyr Tydfil. To wciąż okolice Brecon, o którym pisaliśmy niedawno. Podobno zdjęcia nagrywano też w Resolven. We wszystkich trzech prace nad „The Acolyte” już ukończono. Wszystkie te miejsca znajdują się w Walii, wcześniej Lucasfilm nagrywał w tej okolicy serial „Willow”.Miejmy nadzieję, że na Celebration Europe w Londynie dostaniemy jakąś lepszą zapowiedź serialu.
KOMENTARZE (4)

The Acolyte

Zdjęcia z planu „The Acolyte”

2022-12-09 17:30:07

Reporterom Daily Mail udało się zrobić kilka interesujących zdjęć z planu serialu „The Acolyte”. Tym razem są to o tyle ciekawe zdjęcia, że widzimy aktorów w kostiumach. Są tu Amandla Stenberg, Lee Jung-Jae, Dean Charles Chapman, i prawdopodobnie również Dafne Keen. Jest zabrak, wookiee. Więcej zdjęć oczywiście na stronie Daily Mail (oni podali za splashnews.com).Bazując na tych zdjęciach, w sieci pojawiają się nowe teorie, kto kogo zagra. Wg nich Carrie-Ann Moss zagra mistrzynię Jedi.

Wg BespinBulletin zdjęcia do serialu są nagrywane na lokacji w Parku Narodowym Brecon Beacons w Walii. Dostrzeżono tam literki PDX w miejscach związanych z produkcją, zakładają więc, że to od nazwy kodowej „Paradox”. Warto dodać, że wcześniej w tym miejscu powstawał serial „Willow”. Zdjęcia z Walii możecie zobaczyć tutaj, ale tam już nie ma bohaterów w kostiumach.

Z bardziej oficjalnych wieści, jak donosi Deadline Margarita Levieva dołączyła do obsady „The Acolyte”, ale będzie to występ gościnny. Aktorka najbardziej znana jest z ról w: „Prawnik z Lincolna”, „Amerykańskie ciacho” czy „Niewidzialny”.

Miejmy nadzieję, że przy okazji Celebration zobaczymy jakiś materiał o „The Acolyte”, a także zdradzą mniej więcej kiedy oczekiwać serialu. Póki, co liczmy na koniec 2023 lub pierwszą połowę 2024.
KOMENTARZE (6)

The Acolyte

Szczegół fabularny „The Acolyte”

2022-12-02 19:49:41Aktorka Dafne Keen rozmawiała z Tech Radar na temat między innymi swojej najnowszej roli w powstającym właśnie serialu „The Acolyte”. Zdjęcia do niego trwają obecnie w Wielkiej Brytanii. Aktorka niewiele mogła powiedzieć, ale mimo to udało się jej przemycić pewne ciekawostki.

Powiedziała, że to prequel, bo dzieje się jakieś sto lat przed prequelami. Potem dodała, że serial będzie też wyjaśnieniem jak Sithom udało się zinfiltrować zakon Jedi. Podkreśla także, że jest to historia skoncentrowana na Sithach. Aktorka mówiła też, że praca na planie była wspaniałym doświadczeniem. Chwaliła zarówno Leslye Headland jak i resztę ekipy. No i oczywiście nie może się doczekać, kiedy serial zobaczy publiczność.

Tymczasem Bespin Bulletin ma kilka zdjęć z planu, albo raczej miejsca budowania dekoracji do „The Acolyte”. Link do zdjęć znajduje się w twitcie.Zdjęcia do serialu potrwają prawdopodobnie do maja przyszłego roku. Premiera to pewnie koniec 2023 lub 2024.
KOMENTARZE (5)
Loading..