TWÓJ KOKPIT
0

The Acolyte

Bane, Malak, Revan i Nihilus w „The Acolyte”?

2022-06-09 16:18:16

O serialu „The Acolyte” na razie jest cicho. Zdjęcia się opóźniają, ale atmosfera wokół tej produkcji robi się coraz ciekawsza. Zwłaszcza dzięki kolejnym plotkom. Tym razem ich źródłem jest Disinsider Show, zobaczymy na ile są oni wiarygodni, ale póki co zapowiada się ciekawie.


W czasie rozmowy w jednym z najnowszych odcinków podcastu, powiedziano, że jest plan by postaci z Legend takie jak Darth Bane, Darth Nihilus, Darth Malak czy Darth Revan pojawili się w serialu w jakiejś formie. Żadnych szczegółów czy potwierdzeń. Czy jest szansa, że pojawią się w fizycznej formie? Raczej znikoma, ale może w jakiś wizjach czy czymś takim. Opcją też jest to, że zostaną oni wspomnieni, czy to w formie dialogu, czy może jakiejś rzeźby. Poczekamy, zobaczymy na ile ta plotka się sprawdzi.

Dodatkowo twierdzą, że Batuu pojawi się w którejś z aktorskich produkcji, nie sprecyzowali jednak czy chodzi o serial (który), czy film.

Zdjęcia do „The Acolyte” powinny się rozpocząć w Pinewood już w październiku i potrwać do maja 2023. Data premiery serialu jeszcze ostatecznie nie jest ustalona.
KOMENTARZE (12)
Loading..