TWÓJ KOKPIT
0

The Acolyte

Ekipa „The Acolyte” się powiększa, a fabuła rozkręca

2022-07-28 16:39:00

Powoli powiększa się ekipa serialu „The Acolyte”. Najnowsze wieści wskazują, że dwa odcinki nakręci James Friend. Co ciekawe współpracuje on z Lucasfilmem od pewnego czasu. Wcześniej nakręcił dwa odcinki serialu „Willow”.Widzieliśmy dziś sporo spoilerów do Tales of the Jedi. Aesokas ma także wiele do powiedzenia jeśli chodzi o serial „The Acolyte”. Na tę chwilę trudno zweryfikować prawdziwość tych plotek. Mogą to być spore spoilery do serialu, jak również zwykłe fanfiction.

Po pierwsze mamy kilka informacji o postaciach, w nawiązaniu do kodów, o których pisało Iluminerdi. Główna bohaterka to Aura (o tym już wiemy). Paul to ma być Lord Sithów, który zginie pod koniec 1 sezonu. Miri – to ma być młodsza siostra bohaterki. Theo – dziadek, gościnna rola w dwóch odcinkach, szukają kolorowego aktora w wieku 60-70 lat. Penn – „najlepszy przyjaciel”, mężczyzna, obcy, postać generowana komputerowo.

Serial ma się zacząć jak wioska Aury zostanie zaatakowana przez najeźdźców. Coś jak „47 roninów” tylko, że atakujący mają być bardziej prymitywni. Tacy niezbyt rozwinięci obcy. Pojawią się Jedi, by pomóc, ale w zamian zabiorą kilkoro dzieci, w tym Miri, siostrę Aury. Aura będzie za stara. Jedi jednak przybędą za późno (pod koniec 2 odcinka). Theo zginie, a Aura będzie chciała być wzięta do zakonu razem z siostrą, ale niestety.

Ponieważ Miri zostanie wzięta do zakonu, Aura będzie starała się dostać do programu akolitów (to nie jest precyzyjnie wyjaśnione). I tu zawiąże sojusz z Pennem. Zamiast walczyć z innymi akolitami samodzielnie, będą z nimi walczyć razem. Penn jest bardziej zainteresowany polityką i mistyką, Aura jest wojowniczką.

Planeta Aury określana jest kodem Sanshiro i jest pełna bagien oraz gór. Są tam też góry ze śniegiem, ale i pustynie. Przynajmniej na konceptach tak było, możliwe, że wybrali tylko jeden z nich. Wówczas byłyby to bagna i góry.

Zdjęcia powinny ruszyć jeszcze w tym roku. Premiera serialu spodziewana jest na Disney+ najwcześniej gdzieś w drugiej połowie 2023.
KOMENTARZE (6)

The Acolyte

Amandla Stenberg oficjalnie dołącza do „The Acolyte”

2022-07-24 10:43:59

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że Amandla Stenberg prowadzi rozmowy w sprawie angażu w serialu „The Acolyte”. Od tego czasu jej nazwisko kilkukrotnie przewijało się w tym temacie przy okazji różnych plotek, jednak nie było ostatecznego potwierdzenia tego czy Amandla zagra w tym serialu. Teraz, dzięki wpisowi na jej oficjalnym koncie instagramowym mamy tę informację. Amandla Stenberg to pierwsza potwierdzona aktorka z rolą w „The Acolyte”. Biorąc pod uwagę, że wg plotek miała grać jedną z głównych postaci to ogłoszenie jej nazwiska jako pierwszego mogłoby to potwierdzać.

Amandla na początku swojej kariery wystąpiła w takich produkcjach jak „Colombiana” i „Igrzyska śmierci”, wśród tytułów w których później mogliśmy ją zobaczyć znalazły się m.in. „Mroczne umysły”, „Ponad wszystko”, „Miłość w trudnych czasach”, czy „Nienawiść, którą dajesz”.


KOMENTARZE (24)

The Acolyte

Plotki o „The Acolyte"

2022-07-16 10:26:10

Zdjęcia do serialu „The Acolyte", osadzonego w czasach Wielkiej Republiki, miały pierwotnie się rozpocząć w maju tego roku. Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że termin ten ulegnie przesunięciu i zgodnie z nowym harmonogramem zdjęcia są planowane od października 2022 do maja 2023. Zgodnie z nowymi przeciekami przesunięcie terminu niesie za sobą jeszcze jedną zmianę. Pierwotnie zdjęcia planowane były w Pinewood Studios w Londynie, w którym w ostatnich latach kręcona jest większość produkcji Star Wars. Wg Bespin Bulletin serial „The Acolyte" będzie kręcony jednak w nowym miejscu - Shinfield Studios w Reading. Jest to świeżo otwarte miejsce, które wciąż się intensywnie rozbudowuje, a Disney jest ich pierwszym klientem. Obecnie trwa tam preprodukcja serialu „The Acolyte".Z innych plotek pojawiła się informacja, że Kate Herron zaproponowano reżyserię serialu. Nie wiadomo jednak o ile odcinków chodzi, ani czy tę propozycję przyjęła. Kate związana jest głównie z produkcjami telewizyjnymi, a ostatnio reżyserowała sześć odcinków z innej produkcji Disneya - serialu „Loki”.
KOMENTARZE (7)
Loading..