TWÓJ KOKPIT
0

The Acolyte

Dokrętki do „The Acolyte”

2023-12-19 20:26:18Jak donosi Bespin Bulletin, podobno trwają dokrętki do serialu „The Acolyte”. Zaczęły się one pod koniec listopada i miały miejsce w miejscowości Rickmansworth. Zdjęcia głównie trwają w lokalnym lesie.

Podobno głównie jest to pojedynek, prawdopodobnie jakiegoś Jedi i Sitha. Tym Sithem ma być Amandla Stenberg, ale jak zauważa Bespin Bulletin jej wygląd jest inny od tego, co widzieli wcześniej, włączając to zwiastun, który pokazana na Celebration. Stenberg w czasie tych dokrętek miała dłuższe włosy, zupełnie inaczej uczesane. Również jej ubiór był raczej ciemniejszy. Ma też miecz o czerwonym ostrzu.

Bespin Bulletin nie wie kim jest jej przeciwnik, Jedi. Długie włosy wskazywały by na kobietę, ale nie potrafią tego połączyć ze swoimi przeciekami. Jedi ma niebieski miecz, tak jak postać, grana przez Lee Jung-jae, ale to chyba nie on.

Co ciekawe, te plotki sprawiły, że w sieci są już teorie, iż Amandla gra dwie postaci. Siostry bliźniaczki. Jedna ma być dobra, druga zła, ostatecznie obie będą szkolone przez Sitha, który będzie dążyć do tego, by walczyły ze sobą (w drugim sezonie). O ile plotki Bespin Bulletin różnie się sprawdzają, o tyle teoria to tylko teoria.

Na premierę „The Acolyte” jeszcze poczekamy. Pojawi się na Disney+ w przyszłym roku, dokładnie jednak nie wiadomo kiedy. Nie wiadomo ile jeszcze te dokrętki potrwają i czy to tylko chodziło o tę scenę, czy coś więcej.
KOMENTARZE (9)
Loading..