TWÓJ KOKPIT
0

Akolita

Lee Jung-jae będzie kręcić „The Acoloyte” do kwietnia

2023-02-15 20:50:35

Koreański aktor Lee Jung-jae, który gra jedną z głównych ról w serialu „The Acolyte” rozmawiał niedawno z allkpop. Oczywiście wspomniano „Gwiezdne Wojny”.Dla nas najważniejsza informacja jest taka, że aktor potwierdził, iż będzie pracował na planie do marca – kwietnia tego roku. Bazując na wcześniejszych doniesieniach, spodziewamy się, iż zdjęcia potrwają do maja. Lee Jung-jae porównał też przy okazji sposób pracy w nad filmami w Korei do tego, co obserwuje w Wielkiej Brytanii. Twierdzi, że wiele rzeczy jest wspólnych, są takie, których musi się nauczyć. Są też takie, które jego zdaniem w Korei są zdecydowanie bardziej wydajne. Niestety nie sprecyzował, co dokładnie miał na myśli.

Z ciekawostek, w sieci pojawiły się informacje, że premiera serialu nastąpi 11 sierpnia 2023. Jednak jest to bardzo mało prawdopodobne. Zwłaszcza, że przy okazji zeszłotygodniowego podsumowania kwartału w Disneyu, pojawiła się rozpiska kolejnych premier serialowych na Disney+ i Hulu. „The Acolyte” nawet nie jest wspomniany. Daty są jedynie do czerwca. Z pozostałych seriali gwiezdno-wojennych wymieniono jedynie „Ahsokę” i „Skeleton Crew”. „The Acolyte” zadebiutuje najpewniej w przyszłym roku.

Pozostaje mieć nadzieję, że na kwietniowym Celebration Lucasfilm uchyli jakiegoś rąbka tajemnicy na temat tej produkcji.
KOMENTARZE (9)

Akolita

Charmaine DeGraté w ekipie „The Acolyte”

2023-02-10 15:58:53

Hollywood Reporter doniósł, że Charmaine DeGraté będzie pracować z Colinem Trevorrowem przy scenariuszu do filmu o roboczym tytule „Atlantis”. To oczywiście film o wyprawie na Atlantydę.

DeGraté nie jest znana szerokiej publiczności, więc Hollywood Reporter przedstawił jej CV. Jest tam jeden odcinek „Rodu Smoka”, do którego napisała scenariusz oraz coś, co jest dla nas ciekawe. Okazuje się, że Charmaine pracowała przy „The Acolyte” jako scenarzystka i koproducentka.DeGraté już jakiś czas temu zdradziła, że pracuje przy „Gwiezdnych Wojnach”, ale nie podała szczegółów. Na tę chwilę brakuje konkretnej informacji o jej wkładzie w serial, choćby przy ilu odcinkach pracowała (przynajmniej w jednym). Nad „The Acolyte” czuwa Leslye Headland, która jak pamiętamy zebrała sobie grupę scenarzystów. Nie podano szczegółów, wygląda na to, że Charmaine jest jedną z nich.

Zdjęcia do „The Acolyte” trwają. Spodziewamy się serialu w przyszłym roku na Disney+.
KOMENTARZE (4)
Loading..