TWÓJ KOKPIT
0

Akolita

Premiera odcinka #1x08 serialu „Akolita”

2024-07-17 06:50:18Na Disney+ zadebiutował finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu „Akolita”, w reżyserii Hanelle Culpepper. Showrunnerką całego sezonu była Leslye Headland, a muzykę do niego stworzył Michael Abels. Osoby, które go obejrzą zachęcamy do pozostawienia swojej oceny pod tym linkiem.To już koniec, zachęcamy więc do dzielenia się swoimi opiniami nie tylko o ostatnim odcinku, ale i o całym sezonie.

Temat na forum.
KOMENTARZE (7)

Akolita

Wyniki oglądalności serialu „Akolita”

2024-07-10 19:27:57

W przypadku seriali Star Wars od lat śledzimy wyniki oglądalności publikowane przez firmę Nielsen, która zajmuje się badaniem oglądalności programów w serwisach streamingowych w Stanach Zjednoczonych. Swoje daje podaje ona z pewnym opóźnieniem, więc wczoraj poznaliśmy dopiero wyniki za okres 3-9.06 - w tym czasie odbyła się dwuodcinkowa premiera „Akolity”. Jak sobie serial poradził? Wg Nielsena w USA oglądano go przez 488 miliony minut, co przy 2 odcinkach (zakładając, że każdy oglądał je od początku do końca) przekłada się na jakieś 6,3 mln widzów. Daje siódmą pozycję w tygodniu otwarcia w kategorii produkcji oryginalnych.Mając te liczby warto spojrzeć jak produkcja wypada w stosunku do pozostałych seriali Star Wars. Porównanie możemy dokonać z tygodniami otwarcia „Ahsoki”, „Andora”, „Księgi Boby Fetta” oraz „Obi-Wana Kenobiego”. Specjalnie nie porównujemy tej produkcji z „Mandalorianinem” bowiem w przypadku tego serialu Nielsen raportował dane dopiero od drugiego sezonu - a, że dane od Nielsena nie dotyczą poszczególnych odcinków tylko wszystkich odcinków obejrzanych danego serialu ciężko byłoby stwierdzić ile minut przypadło na premierę, a ile na powtarzanie poprzednich sezonów.

Najpierw więc zerknijmy jak wygląda liczba minut, które widzowie spędzili przed ekranem w tygodniu w którym wypadały premiery danych seriali.Następnie podzielmy liczbę minut, które widzowie spędzili przed ekranem przez czas trwania pierwszych odcinków i zobaczmy jak w tym zestawieniu się plasuje „Akolita”.W obu zestawieniach „Akolita” znajduje się na przedostatnim miejscu stawki. Wyniki nie są na pewno zachwycające, ale i też nie są tragiczne. Najważniejsze będzie jednak to jak będzie wyglądać tendencja w kolejnych tygodniach. Przypomnijmy, że „Ahsoka” mocno traciła, a „Andor” potrafił zyskiwać. Obiecujemy podobne jak powyżej porównanie zrobić po wynikach ostatniego odcinka - wtedy się okaże jak się spodobał sezon.
KOMENTARZE (18)

Akolita

Premiera odcinka #1x07 serialu „Akolita”

2024-07-10 07:25:22Przed nami już przedostatni odcinek pierwszego sezonu serialu „Akolita”. Dzisiaj rano zadebiutował on na platformie Disney+, a jego tytuł to Decyzja. Reżyserem siódmego odcinka jest Kogonada. Oficjalny opis odcinka brzmi: Odkrywamy nieznaną prawdę. Osoby, które go obejrzą zachęcamy do pozostawienia swojej oceny pod tym linkiem.Za tydzień obejrzymy finałowy odcinek tego sezonu w reżyserii Hanelle Culpepper.

Temat na forum.
KOMENTARZE (25)

Akolita

Premiera odcinka #1x06 serialu „Akolita”

2024-07-03 07:33:00Dzisiaj na platformie Disney+ swoją premierę ma szósty odcinek pierwszego sezonu serialu „Akolita”. Tytuł odcinka to Uczyć / Zatruwać, a jego reżyserem jest Hanelle Culpepper. Oficjalny opis odcinka brzmi: Na wyspie w odległym świecie rodzą się niełatwe pytania o tożsamość i przeznaczenie. Osoby, które go obejrzą zachęcamy do pozostawienia swojej oceny pod tym linkiem.Przed nami zostały już tylko dwa odcinki.

  • Akolita 1x07 - 10.07.2024, reżyseria: Kogonada
  • Akolita 1x08 - 17.07.2024, reżyseria: Hanelle Culpepper


Temat na forum.
KOMENTARZE (28)
Loading..