TWÓJ KOKPIT
0

Ahsoka

Kolejna zapowiedź „Ahsoki” już w ten weekend

2023-06-28 22:26:35

W ten weekend Disney obstawia wydarzenie Essence Festival of Cutlure w Nowym Orleanie, które ma miejsce od 29 czerwca do 3 lipca. Będą tam pokazy i prelekcje, na których przedstawiciele Disneya będą promować swoje najnowsze produkcje takie jak „Nawiedzony dom” czy „Ahsoka”. Te dwie ostatnie pojawią się w ramach paneli o przyszłych premierach Disneya. Panele te są planowane na sobotę i niedzielę.Na tę chwilę nie ma jasnych informacji, czy dostaniemy kolejny zwiastun, czy może jakiś krótki dokument z planu promujący serial. Natomiast potwierdzenie, że coś będzie znajdziecie na stronie Disneya.

Tymczasem Rosario Dawson w rozmowie z „Total Film” wspomniała o Haydenie Christensenie. Przyznała, że od lat jest jego wielką fanką i nigdy wcześniej nie wyobrażała sobie, by mogli razem brać udział w „Gwiezdnych Wojnach”. Jednakże patrząc na to, że wrócił w serialu „Obi-Wan Kenobi”, jej zdaniem byłaby to bardzo cudowna rzecz, gdyby także pojawił się w „Ahsoce”.

Serial „Ahsoka” zadebiutuje na Disney+ już 23 sierpnia, czyli do premiery zostało mniej niż dwa miesiące (o ile nie będzie zmian w harmonogramie).
KOMENTARZE (3)

Ahsoka

„Ahsoka”: Rosario Dawson i Dave Filoni o wyzwaniach z powrotem tej bohaterki

2023-06-20 20:12:13

Reklamowanie „Ahsoki” powoli się rozkręca. Niedawno artykuł o serialu pojawił się w magazynie „Total Film”. Tam po raz kolejny Rosario Dawson mówiła, że chce zobaczyć kontynuację losów tej postaci i ma nadzieję, że tak się stanie. Dodała także, że ma nadzieję, iż Dave Filoni podziela to pragnienie.Potem zaczęła chwalić Dave’a, drogę jaką przeszedł i aktorka mówi, że jest z niego bardzo dumna. Ich relację zmieniły się w czasie, kiedyś spoglądała na niego niczym fanka, teraz z nim współpracuje blisko, a on jej zdaniem jest chodzącą encyklopedią wiedzy o „Gwiezdnych Wojnach”. Jest cudowny, ale to mało powiedziane, jej zdaniem on jest jednym z gigantów, spośród których miała okazję pracować przez te wszystkie lata. No i po tych pochwałach jeszcze raz przypomniała, że ma nadzieję, iż Dave nie skończył z Ahsoką, zwłaszcza, że on jest bardzo lojalny do tej postaci (i z wzajemnością). Więc jak twierdzi Rosario praca nad Ahsoką to nie tylko praca z wybitnym twórcą, ale też ciekawa interakcja między Davem, a postacią, którą stworzył i która go inspiruje.

Swoją drogą Rosario chwaliła także Ashley Eckstein, mówiąc o niej jako dużej inspiracji. Przede wszystkim to ona stworzyła Ahsokę. To ona nadała energiczność tej postaci. Dawson przejęła po niej pałeczkę, ale jak twierdzi ma błogosławieństwo od Ashley.

Sam Filoni z kolei rozmawiał z magazynem „Empire” i mówił o Ahsoce. To postać, która dużo przeszła, była związana z wieloma organizacjami, rozumie czym jest praca w grupie, ale jednocześnie jest trochę samotnym wilkiem. Więc ma bardzo wąską grupę bliskich przyjaciół. Jednocześnie sporo przeszła, w tym śmierć. Jest niewielu takich jak ona. Natomiast wyzwaniem było ukazanie Ahsoki w tym stadium życia jej samej, jak i opowieści. Ludzie kojarzą ją najbardziej z roli padawanki Anakina, tu jednak widzimy ją w zupełnie innych okolicznościach. Będzie to forma łączenia historii. Dave wspomniał również, że z niecierpliwością czeka na werdykt George’a Lucasa. To trochę jak w szkole, oddanie swojej pracy do oceny, są nerwy.

Zaś z „Empire” dowiedzieliśmy się również jeszcze kilku drobnych szczegółów. Otóż Baylan Skoll, czyli postać, którą gra zmarły Ray Stevenson, ma być jednym z Jedi ocalałych z rozkazu 66. (O tym jednak plotkowaliśmy wcześniej).

Ivanna Sakhno, która gra Shin Hati, uczennicę Baylana, powiedziała, że ma nadzieję iż dostrzeżemy coś więcej poza mrokiem tej postaci. Że zrozumiemy jej zrozumienie mroku i motywację. Mówiła też, że kocha swoją postać i ma zamiar ją chronić. Shin ma być bardzo ambitna ale też żywiołowa. Jest świetnie wyszkolona w walce.Z kolei Lars Mikkelsen w rozmowie z Collider poruszył temat głosu Thrawna. Będzie on trochę inny niż znamy go z animacji „Rebelianci”. Jak twierdzi aktor, gdy się dubbinguje postać animowaną, można sobie pozwolić na wiele więcej, przerysowań czy melodyjności. W momencie, gdy się gra żywą postać, to może być trochę za dużo. Mówił też, że bardzo cieszy się z możliwości grania Thrawna, bo to jest mądry czarny charakter. Jak można kogoś takiego nie lubić. Zwłaszcza, że Thrawn poświęca swój czas by zrozumieć kulturę swoich przeciwników i to kim oni naprawdę są. Świetnie się gra coś takiego.

Za to Katee Sackhoff zdążyła się wygadać, że była na planie „Ahsoki”. Mówiła o tym na imprezie Fan EXPO Philadelphia 2023, jednak szybko ugryzła się w język i zbywała wszystkie kolejne pytania. A one dotyczyły dwóch rzeczy. Po pierwsze, czy były to odwiedziny towarzyskie, czy raczej praca na planie. I po drugie, co dalej z Bo-Katan, czy dostanie swój spin-off, wróci w „The Mandalorian”? Niestety tym razem aktorka zamilkła.

„Ahsoka” zadebiutuje na Disney+ już 23 sierpnia.
KOMENTARZE (7)

Ahsoka

Data premiery, nowy spot i inne wieści

2023-06-07 21:36:21

Dotychczas wiedzieliśmy, że serial „Ahsoka” pojawi się na platformie Disney+ w sierpniu tego roku. Dzisiaj Lucasfilm opublikował nowy spot reklamujący tę produkcję, a wraz z nim dokładną datę premiery: 23.08.2023.Tematem okładkowym najnowszego numeru magazynu Empire będzie serial „Ahsoka” w związku z czym dostaliśmy kilka dodatkowych kadrów i informacji na jego temat. Natasha Liu Bordizzo grająca Sabine Wren twierdzi, że na jej postaci spoczywa ciężar złożonej obietnicy odnalezienia Ezry. Sabine zyskała status bohaterki, ale nie czuje aby na niego zasłużyła bowiem straciła przyjaciela, którego nie może do tej pory odnaleźć. Mimo iż serial jeszcze nie wyszedł to Rosario Dawson już mówi o potencjalnym drugim sezonie - na razie ponoć żartują o tym, ale aktorka jest gotowa i chętna na drugi i kolejne sezony tej historii. Na dokładkę dostaliśmy też zdjęcie inkwizytora, który się pojawi w serialu.
KOMENTARZE (9)
Loading..