TWÓJ KOKPIT
0

Ahsoka

„Ahsoka” – promocja się rozkręca

2023-07-27 21:26:07

Już mniej niż miesiąc dzieli nas do premiery dwóch pierwszych odcinków serialu „Ahsoka”. Jak się można było spodziewać to dobry moment na to, by zaczęły pojawiać się spoty. Pierwsze już są za nami.Ahsoka TV Spot 1 - No New Footage
by u/DiamondFireYT in StarWarsLeaks
Do tego warto dodać materiały promocyjne, które są wykorzystywane na serwisach społecznościowych w nagłówkach.

„Ahsoka” zadebiutuje na Disney+ już 23 sierpnia.
KOMENTARZE (5)

Ahsoka

„Ahsoka” na Comic Conie

2023-07-22 09:43:03

San Diego Comic Con nie ma już takiej siły i rangi jak jeszcze parę lat temu. Firmy takie jak Disney ograniczają tam swoją obecność, a do tego dochodzi strajk aktorów, który utrudnia promocję na takich imprezach. Niemniej jednak nie zapomniano o „Ahsoce”. Na Comic Conie pojawiła się wystawa zarówno prezentująca koncepty. Kilka z nich można zobaczyć ponizej.Zdjęcia mieczy z serialu można zobaczyć tutaj.

Przypominamy, że premiera serialu już 23 sierpnia na Disney+.
KOMENTARZE (4)

Ahsoka

Przecieki produktowe związane z „Ahsoką”

2023-07-12 18:16:33

Nowy zwiastun „Ahsoki” zadebiutował wczoraj, czas poplotkować. Po pierwsze podobno zwiastun miał pojawić się wcześniej, ale został zablokowany przez zmiany na Twitterze. Twitter wprowadził wpierw ograniczenie widoczności postów, w tym całkowite dla osób niezalogowanych. Efekt, Lucasfilm i Disney wolały poczekać i zobaczyć jak zmieni się sytuacja, niż pominąć jedno z mediów. A sytuacja rozwinęła się tak, że pojawiła się konkurencja i nagle polityka Twittera znów się zmieniła. W rezultacie zwiastun mamy od wczoraj.Natasha Liu Bordizzo zdradziła dość ciekawy szczegół jeśli chodzi o „Ahsokę”. Jej zdaniem akcja serialu będzie się zazębiać czasowo z trzecim sezonem „The Mandalorian”. Czyli nie tylko będzie to spin-off, ale też typowy sidequel. Dodała także, że oba seriale są ze sobą związane.

Z innych plotek. Podobno inkwizytor, którego widzieliśmy w zwiastunie nazywa się Marrok. Jakoby mamy go zobaczyć parę razy w czasie serialu. Niewiele o nim wiemy, ale nazwa bazuje na legendach arturiańskich i rycerzu o którym mówiono, że może być wilkołakiem. Ciekawie się to zgrywa z wilczą obsesją Dave’a Filoniego.Swoją drogą Filoni niedawno chwaląc Ahsokę, stwierdził, że była szkolona przez najlepszego Jedi wszechczasów, czyli Anakina.

Tymczasem pojawiła się zapowiedź zestawu LEGO związanego z „Rebeliantami”, Zestaw to „Duch”, a wśród figurek jest Hera Syndulla i Jacen Syndulla. Tylko uwaga, ma zupełnie inne włosy. Niby to LEGO, ale możliwe, że w serialu „Ahsoka” będzie wyglądać ciut inaczej niż w animowanym.Z kolei Lucasfilm pokazało jak będzie wyglądał kapitan Rex w grze “Galaxy of Heroes!”. Znów można się zastanawiać na ile to zapowiedź przed „Ahsoką”.“Ahsoka” zadebiutuje 23 sierpnia na Disney+. Od razu zobaczymy dwa pierwsze odcinki. Serial będzie nie tylko kontynuacją „Rebeliantów”, ale też spin-offem „The Mandalorian”. Na razie czekamy na 1 sezon.
KOMENTARZE (10)

Ahsoka

Zwiastun i plakat z serialu „Ahsoka”

2023-07-11 18:26:54

Trzy miesiące temu podczas Celebration pokazano zajawkę i pierwszy plakat z nadchodzącego serialu „Ahsoka” (pisaliśmy o tym w tym miejscu). Dzisiaj opublikowano natomiast oficjalny, pełny zwiastun serialu. Serial będzie miał premierę na platformie Disney+ 23.08.2023.Poza zwiastunem pokazano nowy plakat.Temat na forum
KOMENTARZE (11)

Ahsoka

Nowy materiał z serialu „Ahsoka”

2023-07-10 21:07:45

Do premiery serialu „Ahsoka” na Disney+ pozostał niewiele ponad miesiąc, w związku z czym zaczynają się coraz częściej pojawiać materiały promocyjne powiązane z tą produkcją - czy to wywiady czy nagrania. Dzisiaj dostaliśmy od oficjalnej materiał filmowy pokazujący jak Rosario Dawson staje się Ahsoką - poza ujęciami przedstawiającymi proces charakteryzacji widzimy kilka ujęć z serialu, zza scen, wywiadów z twórcami i reakcji fanów. Zachęcamy do obejrzenia, a na sam serial musimy wszyscy poczekać do 23.08.2023.


KOMENTARZE (5)
Loading..