TWÓJ KOKPIT
0

Ahsoka

Nowe plakaty z serialu „Ahsoka”

2023-08-31 20:53:01

Po premierze trzeciego odcinka serialu „Ahsoka” dostaliśmy dwa nowe plakaty przedstawiające postacie, które mogliśmy w nim zobaczyć. Tym razem był to Jacen i Mon Mothma. Wszystkie dotychczas opublikowane plakaty znajdziecie w naszej galerii.


KOMENTARZE (20)

Ahsoka

Premiera odcinka #1x03 serialu „Ahsoka”

2023-08-30 08:02:55Dzisiaj na platformie Disney+ swoją premierę ma trzeci odcinek pierwszego sezonu serialu „Ahsoka”. Jego tytuł to Pora lecieć, a wyreżyserowała go Steph Green. Oficjalny opis odcinka brzmi: Hera zmaga się z polityką Nowej Republiki, a Ahsoka i Sabine wyruszają na odległą planetę. Osoby, które go obejrzą zachęcamy do pozostawienia swojej oceny pod tym linkiem.Kolejne odcinki będziemy dostawać co tydzień, aż do 04.10.
 • Ahsoka 1x04 - 06.09.2023, reżyseria: Peter Ramsey
 • Ahsoka 1x05 - 13.09.2023, reżyseria: Dave Filoni
 • Ahsoka 1x06 - 20.09.2023, reżyseria: Jennifer Getzinger
 • Ahsoka 1x07 - 27.09.2023, reżyseria: Geeta Vasant Patel
 • Ahsoka 1x08 - 04.10.2023, reżyseria: Rick Famuyiwa

Temat na forum
KOMENTARZE (58)

Ahsoka

„Ahsoka” poniżej oczekiwań?

2023-08-29 21:19:33

Mija pierwszy tydzień od premiery serialu „Ahsoka”, czas na pierwsze podsumowania. I tu są dwa źródła, które mają dane ukazujące odmienny obraz.

Pierwsze źródło to Samba TV. Mają oni oczywiście ograniczony materiał badawczy, śledzą część ludzi oglądających telewizję w Stanach. Doszli do wniosku, że w pierwsze sześć dni „Ahsokę” obejrzano w 1,2 miliona amerykańskich gospodarstw. Sześć, bo zadebiutowała wcześniej. Normalną próbką do porównań powinno być tu pięć dni. I tu dochodzimy do problemu. W ciągu pierwszych pięciu dni premierowy odcinek „The Mandalorian” obejrzno w 1,6 miliona gospodarstw (czyli „Ahsoka” zaliczyła 25% spadek), zaś „Księga Boby Fetta” zgromadziła nawet 1,7 miliona (czyli spadek 29%). Samba TV podaje w tym wypadku trend, nie konkretne liczby.I tym razem te pojawiły się dość szybko, za sprawą Deadline. Ich zdaniem globalnie, czyli na całym świecie „Ahsoka” została obejrzana 14 milionów razy, czyniąc ją największym hitem ostatnich dni na Disney+. Jedyne czego brakuje w tych danych, to kontekstu do porównania. I tu jak zauważają obserwatorzy, przy premierze „Obi-Wana Kenobiego”, nie podano liczb, ale stwierdzono, że to największy hit Disney+ od początku. Przy „Ahsoce” takiego komentarza w danych od Disneya nie ma.

Z innych plotek. Podobno Hayden Christensen pojawia się w piątym odcinku „Ahsoki”. To odcinek Dave’a Filoniego. Podobno ma trwać 49 minut.

Trzeci odcinek na Disney+ już jutro.
KOMENTARZE (15)

Ahsoka

Nowe plakaty z serialu „Ahsoka”

2023-08-24 22:05:32

Oficjalna zamieściła trzy nowe plakaty z serialu „Ahsoka” przedstawiające kolejne postacie z niego. Tym razem na nich znaleźli się: Chopper, Huyang i Marrok. Nowe plakaty możecie zobaczyć poniżej, a wszystkie dotychczas opublikowane znajdziecie w naszej galerii.Po premierze serialu spotów z samymi scenami z niego zbyt wielu nie można się już spodziewać, ale zamieszczono natomiast materiał pokazujący serial zza kulis z wywiadami.Z ciekawostek dla graczy natomiast Ahsoka dołączy do najnowszego sezonu gry Fortnite.


KOMENTARZE (5)

Ahsoka

Premiera serialu „Ahsoka”

2023-08-23 07:54:17Dzisiaj na platformie Disney+ swoją premierę miał najnowszy serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen - „Ahsoka”. Serial jest powiązany z kilkoma innymi produkcjami, z jednej strony zapowiadano go jako swoistą kontynuację animacji „Rebelianci”, z drugiej strony jest częścią serialowego Mandoverse („The Mandalorian”, „Księga Boby Fetta”) w którym tytułowa bohaterka już wystąpiła. Wiemy na pewno, że zobaczymy postacie z animacji, to natomiast czy wystąpią bohaterowie znani z innych seriali aktorskich się jeszcze okaże.

Za stworzenie serialu oraz jego scenariusz odpowiada Dave Filoni, który postać Ahsoki prowadził od samego początku, gdy zadebiutowała w kinowym pilocie serialu „Wojny klonów”. Muzykę do „Ahsoki” skomponował Kevin Kiner, który również pracował nad „Wojnami klonów”.

Pierwszy odcinek ma tytuł Mistrz i uczeń, a jego reżyserem jest Dave Filoni. Opis odcinka to: Cenny więzień ucieka z rąk Nowej Republiki; poszukiwania prawdy łączą ścieżki dwóch przyjaciółek. Osoby, które go obejrzą zachęcamy do pozostawienia swojej oceny pod tym linkiem.

Drugi z dzisiejszych odcinków zatytułowany jest Trud i kłopoty, a wyreżyserowała go Steph Green. Opis odcinka to: Ahsoka i Hera udają się do stoczni Nowej Republiki, gdzie dokonują niespodziewanego odkrycia. Ocenić możecie go w tym miejscu.


Kolejne odcinki będziemy dostawać co tydzień, aż do 04.10.
 • Ahsoka 1x03 - 30.08.2023, reżyseria: Steph Green
 • Ahsoka 1x04 - 06.09.2023, reżyseria: Peter Ramsey
 • Ahsoka 1x05 - 13.09.2023, reżyseria: Dave Filoni
 • Ahsoka 1x06 - 20.09.2023, reżyseria: Jennifer Getzinger
 • Ahsoka 1x07 - 27.09.2023, reżyseria: Geeta Vasant Patel
 • Ahsoka 1x08 - 04.10.2023, reżyseria: Rick Famuyiwa

Temat na forum
KOMENTARZE (35)

Ahsoka

Ostatnie materiały przedpremierowe

2023-08-22 20:47:54

Premiera serialu „Ahsoka” na Disney+ odbędzie się jutro o 3 w nocy naszego czasu, więc zostało już tylko kilka godzin. Można je jednak wykorzystać na dalsze podgrzanie atmosfery w oczekiwaniu na serial. Oficjalna zamieściła więc kolejny spot, tym razem skupiający się na Herze i Chopperze.Otrzymaliśmy też nagranie na którym Dave Filoni wraz z Jonem Favreau przyglądają się produktom, które trafią do sklepów w związku z tym serialem.


KOMENTARZE (7)

Ahsoka

Nowy spot i przesunięta godzina premiery

2023-08-20 20:08:08

Oficjalna uraczyła nas nowym, krótkim spotem promującym serial „Ahsoka”. Zmianie też uległa data premiery w USA, co częściowo ma też wpływ na nas. Premierę za oceanem przesunięto o kilka godzin wcześniej, tak aby fani mogli tam się cieszyć serialem już we wtorek wieczorem. W naszym przypadku oznacza to, że serial pojawi się na platformie Disney+ prawdopodobnie ok. 3 w nocy 23.08, zamiast o 8 rano. Nie wiadomo na razie czy dotyczy to tylko premierowych odcinków, czy również kolejnych.


KOMENTARZE (2)

Ahsoka

Pokazy przedpremierowe i nowy spot z serialu „Ahsoka”

2023-08-18 17:25:37

Dla tych, którzy zatęsknili, po jednodniowej przerwie, za spotami z serialu „Ahsoka” mamy dobre wieści. Pojawił się kolejny spot, z nowymi ujęciami!Chociaż oficjalna premiera serialu na platformie Disney+ odbędzie się 23. sierpnia to niektórzy już mieli okazję obejrzeć pierwsze dwa odcinki. Pokazy odbyły się m.in. na specjalnie zorganizowanych wydarzeniach dla fanów. W internecie można już znaleźć pierwsze opinie - niezależnie od tego czy ktoś był bardziej czy mniej zadowolony to wszyscy podkreślają bardzo silny związek serialu z „Rebeliantami”, co by potwierdzało wcześniejsze doniesienia na temat tego, że można go traktować jak kontynuację animacji.


KOMENTARZE (6)

Ahsoka

Reżyserzy serialu „Ahsoka” i inne plotki

2023-08-17 20:19:50

Premiera serialu „Ahsoka” zbliża się już wielkimi krokami. Zaczynamy więc poznawać zarówno oficjalne informacje, jak i pojawiają się przecieki. Po pierwsze zaczynamy od listy reżyserów.

Dave Filoni wyreżyseruje odcinki 1 i 5. To twórca serialu, więc zaskoczenia nie ma. Obecnie na swoim koncie ma jeden odcinek „Księgi Boby Fetta” i trzy odcinki „The Mandalorian”.

Steph Green wyreżyseruje odcinki 2 i 3. Wcześniej wyreżyserowała jeden odcinek „Księgi Boby Fetta”.

Peter Ramsey odpowiada za odcinek 4. Na razie ma już na swoim koncie jeden odcinek serialu „The Mandalorian”.

Jennifer Getzinger wyreżyseruje odcinek 6. To będzie jej pierwsze spotkanie z „Gwiezdnymi Wojnami”. Dotychczas reżyserowała odcinki serialu takich jak „Człowiek z Wysokiego Zamku”, „Westworld”, „Mad Man”, „Jessica Jones” czy „Candy”.

Geeta Vasant Patel odpowiada za odcinek 7. To kolejna gwiezdno-wojenna debiutantka. Na swoim koncie ma odcinki seriali: „Ród Smoka”, czy „Wielka”.

Finałowy, 8 odcinek, wyreżyseruje weteran Mandoverse, czyli Rick Famuyiwa.

Inna ciekawostka. Serial dostał rating telewizyjny - TV-14. Czyli tak samo jak inne seriale gwiezdno-wojenne.

Z kolei Matt Allsopp ujawnił swoje szkice koncepcyjne do serialu.I to dobry moment, by przejść do przecieków. Pierwszy mówi o długości trzeciego odcinka. Ten ma trwać 34 minuty i 50 sekund, z tego ponad trzy minuty to napisy końcowe.

Natasha Liu Bordizzo powiedziała, że kocha Sabine jaką przedstawiła Tiya Sircar. Uwielbia jej energię, sarkazm. Jednak nie próbowała kopiować tego, raczej inspirować się tą energią. Jednocześnie dodaje, że miała wielki luksus mając Filoniego, czyli twórcę tej postaci pod ręką.

Z kolei Rosario Dawson żartowała sobie, że w końcu spotkała się znowu z Mary Elizabeth Winstead na planie. Obie wcześniej grały razem w filmie Quentina Tarantino „Grindhouse: Dead Proof” (2007). Dodała też, że trochę zazdrości synowi Mary. Laurie McGregor bowiem ma oboje rodziców (Winsted jest partnerką Ewana McGregora), którzy grali w „Gwiezdnych Wojnach”. Znowu też mówiła o drugim sezonie. Twierdzi, że poza tym, żeby zrobić więcej historii muszą też pamiętać jak dobrze oddać charakter i podróż tej postaci, nawiązując do innych źródeł. Ale podobno taki jest zamysł.

Ashley Eckstein natomiast przypomina o Ahsoce i mówi, żeby lepiej ją poznać i przygotować się do serialu warto sięgnąć po „Wojny klonów”, „Rebeliantów” oraz „Opowieści Jedi”.

Dalej mamy spoilery, które krążą po sieci. Dotyczą one podobno dwóch pierwszych odcinków, trudno stwierdzić na ile są wiarygodne.

W pierwszym odcinku Baylan i Shin ratują Morgan. Morgan okaże się być Siostrą nocy. W tym czasie Ahsoka szuka gwiezdnej mapy, która prowadzi ją do innej galaktyki, gdzie utknął Thrawn. Mapa znajduje się w świątyni Sióstr Nocy na planecie Arcana. Tam Ahsoka będzie walczyć z droidem HK-87, który ulegnie samozniszczeniu. Huyang towarzyszy Ahsoce od pierwszego odcinka. Na Lothal pojawi się Ryder Azadi. W końcówce odcinka zobaczymy pojedynek Shin i Sabine, ta druga prawie w nim zginie.

W drugim odcinku zobaczymy Sabine budzącą się w szpitalu. Tymczasem Ahsoka i Hera będą prowadzić śledztwo w sprawie HK-87, te droidy pochodzą z Corellii, gdzie polecą do doków. Tam pracują byli imperialni. Ahsoka natknie się na inkwizytora Marroka, z którym będzie walczyć. Tymczasem Hera i Chopper ścigają okręt, który będzie przewoził hypernapęd. To część specjalnego urządzenia zwanego Okiem Sion, które ma pomóc sprowadzić Thrawna do znanej galaktyki.MSW ma też własne spoilery. Ich zdaniem zobaczymy pojedynek Ahsoki z Anakinem Skywalkerem na Mustafar. Tu wystąpi Hayden Christensen. Spokojnie, nie zmienią kanonu, raczej Ahsoka będzie mogła obserwować tę wizję w Świecie Między Światami. W walce zobaczymy inną aktorkę, która zagra młodszą Ahsokę. Ta wizja ma nauczyć starszą Ahsokę, że przeznaczenie trzeba przyjąć, nie da się go zmienić. Niezależnie jak ciężkie byłoby to brzemię. Swoją drogą, jak filmowano tą scenę, to leżało tam martwe ciało Obi-Wana Kenobiego, a w drugiej wersji sam strój Kenobiego (tak jak leżał w „Nowej nadziei”). W każdym razie nakręcili tam różne wersje scen. Zobaczymy, która wersja zostanie wybrana.

Premiera dwóch pierwszych odcinków „Ahsoki” na Disney+ już w środę.
KOMENTARZE (7)

Ahsoka

Kolejne spoty z serialu „Ahsoka”

2023-08-16 18:16:46

Do premiery serialu „Ahsoka” na platformie Disney+ pozostał już tylko tydzień. Tymczasem uraczono nas nowymi spotami promującymi tę produkcję.


KOMENTARZE (9)

Ahsoka

Nowe materiały promocyjne z serialu „Ahsoka”

2023-08-15 20:11:24

Zaprezentowano dwa nowe filmowe materiały z serialu „Ahsoka”. Pierwszy z nich jest dłuższy niż zazwyczaj, bowiem przez ponad 7 minut opowiadają o głównej bohaterce w kontekście dziedzictwa przekazywanego przez mistrza na ucznia i relacji między nimi. Dave Filoni wraca w nim również do początków serialu „Wojny klonów”.Drugi filmik to typowy spot reklamowy, skupiający się na Mocy.


KOMENTARZE (18)

Ahsoka

Kolejne spoty z „Ahsoki”

2023-08-12 08:47:20

Premiera „Ahsoki” zbliża się wielkimi krokami, więc machina marketingowa się rozkręca. Pojawiły się dwie kolejne reklamy serialu. Pierwsza to typowy spot telewizyjny zatytułowany „Trick”.Drugi to krótki filmik z Rosario Dawson przedstawiający Ahsokę.Sama Dawson dalej mocno promuje pomysł drugiego sezonu serialu. Powiedziała, że jeśli on powstanie będzie bardzo podekscytowana i wdzięczna. I jak mówi, dla niej granie Ahsoki to wielkie przeżycie, ciągle uczy się czegoś nowego.

Natomiast jeśli chodzi o promocję, warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Część gadżetów związanych z serialem, będzie dostępna jedynie dla subskrybentów Disney+ w oficjalnym sklepie Disneya - Shop Disney. Dwa pierwsze odcinki zadebiutują 23 sierpnia. Pierwszy ma trwać 54 minuty i 21 sekund, drugi 42 minuty i 15 sekund (z tego napisy końcowe w każdym koło 3 minut).
KOMENTARZE (3)

Ahsoka

Nowe plakaty z serialu „Ahsoka”

2023-08-08 20:18:59

W zeszłym miesiącu wraz z prezentacją nowego zwiastuna oficjalna zamieściła nowy plakat z serialu „Ahsoka”, pisaliśmy o tym w tym miejscu. Przedstawiał on tytułową bohaterkę serialu. Dzisiaj zaprezentowano natomiast pięć nowych plakatów z tej samej serii, na których znajdują się: Sabine Wren, Hera Syndulla, Morgan Elsbeth, Baylan Skoll i Shin Hati.Wszystkie plakaty z serialu znajdziecie w naszej galerii.
KOMENTARZE (14)

Ahsoka

Nowe spoty promocyjne

2023-08-04 19:00:33

Oficjalna przyspiesza z kampanią promocyjną serialu „Ahsoka”. Dzisiaj, w ramach tej kampanii, opublikowano dwa nowe spoty promocyjne. Sam serial swoją premierę będzie miał 23 sierpnia, kiedy na platformie Disney+ zamieszczone zostaną jego pierwsze dwa odcinki.
KOMENTARZE (11)

Ahsoka

Rosario Dawson o tym jak stała się Ahsoką Tano

2023-08-04 07:22:50

Premiera „Ahsoki” już za niecałe trzy tygodnie. Pierwsze dwa odcinki „Ahsoki” mają podobno trwać w sumie godzinę i 36 minut oraz 36 sekund.Tymczasem Rosario Dawson rozmawiała z Entertanment Weekly opowiadając jaką rolę przeszła, podobnie jej postać, czyli Ahsoka od animacji po serial akcji. Rosario zaczynała jako fanka, dziś jest gwiazdą „Gwiezdnych Wojen”, ale nie od razu to się stało. Już sam pomysł, by Ahsoka pojawiła się w jednym z odcinków „The Mandalorian” wydawał się być karkołomny. Jak przenieść postać z animacji do bardziej prawdziwego świata? Potrzebowano protetyki, założono jej lekku, musiała też nosić szkła kontaktowe, by oczy jej bohaterki były niebieskie. Podobno zarówno Jon Favreau jak i Dave Filoni nie byli przekonani, czy to się uda, aż do momentu, gdy zobaczyli ją w pełnym makijażu. Wtedy Filoni uznał, że to zadziała.

Rosario daje do zrozumienia, że jej występ w „The Mandalorian” i „Księdze Boby Fetta” był swego rodzaju testem dla publiczności. Ta zareagowała dobrze na Ahsokę, co otworzyło drogę do własnego serialu. Z jednej strony pierwszego, gwiezdno-wojennego, w którym główną rolę gra kobieta, z drugiej będącego wielkim marzeniem Filoniego. Serialem z mieczami świetlnymi, odnajdywaniem przyjaciół.

Jeśli chodzi o marzenia Filoniego, to jak twierdzi Carrie Beck przez lata nikt ich nie traktował poważnie. Dave i jego bohaterowie pochodzili ze świata animacji. Lucasfilm mocno oddzielał te media. Ale wszystko się zmieniło wraz z Disney+. Beck dodaje, że rozmowy i pomysły krążyły po Lucasfilmie, na długo przed streamingiem. Carrie twierdzi, że w tym serialu uczeń George’a Lucasa opowie historię uczennicy Anakina Skywalkera. Jest w tym coś niezwykłego.

Rosario mówi, że pomogła przeznaczeniu. Była fanką „Wojen klonów” i Ahsoki, ale w 2017 artysta BossLogic wrzucił do sieci fanart, w którym Rosario grała Ahsokę. Dawson sama udostępniła tego twitta, tym samym jak się okazało, zwróciła uwagę Dave’a Filoniego. Filoni szybko zrozumiał, że to właściwa osoba do tej roli.

Rosario nie poprzestała na promowaniu siebie. Ciężko pracowała przygotowując się do tej roli, a to wymagało treningów walk. Jednocześnie znajdywała czas na inne aktywności, jak uczestnictwo w imprezach dobroczynnych. Natasha Liu Bordizzo mówi, że mieli wyczerpujący trening, ale Dawson nigdy nie wyglądała na zmęczoną, czy znudzoną. Dawała z siebie wszystko. Natasha po treningu najchętniej wracała do łóżka, będąc zmęczona. Rosario wręcz przeciwnie, bycie Ahsoką ją nakręcało.

Z innych wieści, oficjalna podała, że inkwizytor Marrok jest jednym z oryginalnych inkwizytorów działających w czasach Imperium. Obecnie pracuje dla Morgan Elsbeth. W sieci fani zauważają, że wpis o nim w databanku jest pozbawiony jakiejkolwiek informacji o płci tego bohatera. Stąd pojawiają się teorie, czy nie jest to ktoś, kogo już znamy, jak np. Barrisa.

Inna ciekawostka wskazuje, że wśród produktów około-Ahsokowowych, wymienione są figurki z Anakinem. Wiele razy słyszeliśmy w plotkach, że Hayden Christensen może zagrać w tym serialu. Warto dodać, że grał on już raz z Rosario Dawson, dokładniej w filmie „Pierwsza strona” (2003).
KOMENTARZE (8)

Ahsoka

Nowy spot z serialu „Ahsoka”

2023-08-01 19:50:52

Już w tym miesiącu nastąpi premiera kolejnego serialu aktorskiego ze świata Star Wars. 23 sierpnia na platformie Disney+ zadebiutuje „Ahsoka” tworzona przez Dave'a Filoniego. W związku ze zbliżającym się terminem pojawiają się kolejne materiały promocyjne, tym razem otrzymaliśmy nowy spot.


KOMENTARZE (2)
Loading..