TWÓJ KOKPIT
0

Andor

Kolejne zdjęcia z „Andora”

2021-05-13 19:14:19

Praca nad serialem „Andor” trwa w najlepsze. Filmowcy nie próżnują i kręcą na lokacjach, tempo mają bardzo dobre. A co jeszcze ciekawsze, dali się „złapać” w więcej niż jednym miejscu na raz.

„Andor”: Zdjęcia w Cleveleys


O planie w Cleveleys już wiemy od pewnego czasu. Poniżej kilka zdjęć plus filmiki, natomiast więcej znajdziecie tutaj lub tutaj. Na jednym z filmików widać fragment kręconej akcji, więc uwaga na niewielkie spoilery.

Andor Cleveleys Andor Cleveleys Andor Cleveleys Andor Cleveleys


„Andor”: Zdjęcia w Dorset


Zupełnie nowa lokacja serialu została odkryta w Dorset, dokładniej w Winspit Quarry. To na południu Wielkiej Brytanii, niedaleko Kornwalii. Tu zdjęcia się już zakończyły. Czy będzie to ta sama planeta, czy coś innego, nie wiadomo. Ponownie, przykładowe zdjęcia poniżej, po więcej odsyłamy na Dorset Echo oraz Reddita: tutaj, tutaj lub tutaj. W Dorset zdjęcia już się skończyły, trwały naprawdę krótko.

Andor Dorset Andor Dorset Andor Dorset Andor Dorset Andor Dorset Andor Dorset

„Andor”: Zdjęcia pod Londynem


Kolejna lokacja jest dość standardowa, czyli okolice studia pod Londynem. Obecnie najbardziej wykorzystywany plener w „Gwiezdnych Wojnach”. Jedno zdjęcie na zachętę, reszta jest tutaj.

Andor Londyn


Premiera serialu „Andor” jest spodziewana w przyszłym roku, na Disney+.
KOMENTARZE (6)

Andor

Nowe zdjęcia z planu „Andora”

2021-05-06 21:15:40

Wraz z nadejściem kolejnego dnia zdjęciowego pojawiły się na reddicie nowe przecieki z planu serialu „Andor” z Cleveleys. Tym razem na planie pojawili się już statyści i aktorzy z udziałem których kręcono sceny, w tym Diego Luna.Mamy też dla Was kilka zdjęć przesłanych przez jednego z fanów, któremu udało się uchwycić wchodzenie aktorów na plan zdjęciowy. Na ostatnim zdjęciu widać aktora, który przypomina z twarzy lekko Jimmy Smitsa co, jeśli by się okazało prawdą potwierdzałoby, że pewną rolę do odegrania w serialu będzie miał Bail Organa.


KOMENTARZE (7)

Andor

Problemy na planie „Andora”

2021-05-05 18:18:40

Kilka dni temu prezentowaliśmy Wam nagrania z Cleveleys w którym trwają przygotowania do kręcenia serialu „Andor”. Dzisiaj mamy kolejne nagranie z tej samej lokacji. Okazuje się, że wczorajsze święto Gwiezdnych Wojen nie było specjalnie szczęśliwe dla ekipy filmowej. Rano przez tę miejscowość przeszła potężna burza, która uszkodziła plan zdjęciowy.Kłopoty z pogodą na stałe wpisały się w kręcenie produkcji spod znaku Star Wars. Zaczęło się od burzy w Tunezji podczas kręcenia „Nowej nadziei”, a później w mniejszym lub większym stopniu problemy z aurą towarzyszyły prawie każdej produkcji. Tym samym „Andor” jeszcze przed premierą kontynuuje swoistą "tradycję".
KOMENTARZE (6)

Andor

Nagranie z nowej lokacji z serialu „Andor”

2021-05-01 13:26:50

Jedną z miejscowości w których kręcony będzie serial „Andor” jest Cleveleys w Wielkiej Brytanii. W serialu ma być wykorzystany budynek kawiarni, promenada i kilka innych okolicznych lokacji. Jako, że są to miejsca dosyć łatwo dostępne to twórcy kanału streetrogue photography wykorzystali okazję i nagrali filmiki pokazujące jak lokacja wygląda obecnie obecnie - gdy jest jeszcze przygotowywana do kręcenia scen w serialu. Poniżej możecie zobaczyć jak się prezentuje plan w wersji roboczej.
KOMENTARZE (1)
Loading..