TWÓJ KOKPIT
0

Andor

Zdjęcia do drugiego sezonu „Andora”

2023-03-27 19:03:55

Miesiąc temu podawaliśmy plotkę na temat tego, że zdjęcia do drugiego sezonu „Andora” mają być kręcone m.in. w Walencji. Jak się okazało plotka znalazła potwierdzenie, a za plan do serialu posłużyło Miasteczko Sztuki i Nauki w Walencji - czyli kompleks budynków, który fani fantastyki mogą pamiętać z takich produkcji jak Tomorrowland czy Westworld. Poniżej znajdziecie nagranie z planu.W oczekiwaniu na drugi sezon, mamy jeszcze trochę informacji o pierwszym. Niedawno ogłoszono nominacje do nagród BAFTA, a „Andora” nominowano w trzech kategoriach:
  • Najlepsza aktora drugoplanowa - Fiona Shaw
  • Najlepszy montaż - Frances Parker za odc. 7
  • Najlepsze efekty specjalne - Mohen Leo, TJ Falls, Richard Van Den Bergh i Jean-Clément Soret
Wyłonienie zwycięzców i rozdanie nagród odbędzie się 14. maja.
KOMENTARZE (5)

Andor

Diego Luna cieszy się, że drugi sezon „Andora” będzie ostatnim

2023-03-07 21:14:58„Andor” może nie zawojował widowni, ale generalnie został ciepło przyjęty, tak przez fanów jak i krytyków. Wiele osób żałuje, że serial będzie miał jedynie dwa sezony, ale innego zdania jest Diego Luna. W rozmowie z Variety powiedział, że to będzie ostatni sezon serialu. Dwusezonowy serial jest dobry dla jego zdrowia psychicznego. Póki co, wiedząc jak się to kończy, chce się dobrze bawić. Mówił też, że może jako odtrutka po „Gwiezdnych Wojnach” pograłby w teatrze. Jednym z największych plusów jest to, że zawsze śpi się w tym samym łóżku.

Z kolei Andy Serkis ponownie nie może się nachwalić serialu. Twierdzi, że to było wspaniałe dzieło telewizyjne, oraz bardzo „uziemione” „Gwiezdne Wojny”. Nie dlatego, że nie lubi normalnych, ale dlatego, że eksplorują one pewne krańce.

Tymczasem Bespin Bulletin donosi, że kolejna lokacja w której kręcą „Andora” to Chobham Common i Longcross Studios w Surrey. W Longcross Studios nagrywano choćby „Ostatniego Jedi”. Niestety nie znamy szczegółów, co dokładnie będą kręcić tu przy „Andorze”.

W piątek 7 kwietnia o 16:00 na Celebration będzie panel dedykowany tworzeniu pierwszego sezonu „Andora”. Będą na nim obecni Diego Luna, Tony Gilroy i inni goście.
KOMENTARZE (12)
Loading..