TWÓJ KOKPIT
0

Andor

Kolejna porcja zdjęć z planu serialu „Andor”

2023-06-29 17:11:16

Ostatnio mamy sporo przecieków z lokacji w których powstaje drugi sezon serialu „Andor”. Tym razem zdjęcia trwają w zamku Hever. O tej lokacji pisaliśmy w lutym. To miejsce, w którym nagrywano część scen dziejących się na Naboo w „Mrocznym widmie”, aczkolwiek zostały one wycięte z finalnego filmu. Zobaczymy, czy tym razem zagrają Naboo.

Filming was being set up for Andor s2 today at Hever Castle, England
by u/Mostvaluedplayer1029 in StarWars


Pojawiły się również kolejne zdjęcia i filmik z londyńskiego Canary Wharf.

They're filming Star Wars at Canary Wharf
by u/1201_Alarm_Steve in london
Na chwilę obecną zdjęcia do drugiego sezonu „Andora” powinny potrwać do sierpnia. Powinny, bowiem w powietrzu wisi strajk aktorów, który może wpłynąć na produkcję. W każdym razie premiera serialu na razie jest spodziewana jakiś rok później.
KOMENTARZE (2)

Andor

Nowe zdjęcia z planu „Andora”

2023-06-26 20:48:15

Zdjęcia do „Andora” trwają w najlepsze, a ekipa powróciła do Canary Wharf w Londynie. W pierwszym sezonie w tym miejscu kręcono sceny sprzed Imperialnego Biura Bezpieczeństwa na Coruscant. Na zdjęciach widać między innymi Denise Gough (Dedra Meero) i Antona Lessera (Partagaz).

Andor scene at Canary Wharf, London today.
by u/dtseng123 in andor


Dear nameless Star Wars extras wearing those costumes in this heat today in Canary Wharf - We salute you!
by u/lontrinium in londonKOMENTARZE (3)

Andor

Aktorzy o rozwoju bohaterów w drugim sezonie „Andora”

2023-06-25 13:10:38

Niedawno w wywiadzie dla Entertainment Weekly Denise Gough, Kyle Soller i Adria Arjona wypowiedzieli się trochę na temat tego co czeka grane przez nich postacie w drugim sezonie „Andora”. Od dawna wiemy, że drugi sezon składać się będzie z bloków odcinkowych, z których pomiędzy każdym z nich będzie rok przerwy, a to będzie miało duży wpływ na bohaterów.

Według Adrii wszystkie postacie w czasie sezonu będą się mocno zmieniały, właśnie z uwagi na mijający czas. Dla niej szczególnie będzie to bardzo interesujące, jako, że dostaniemy różniące się od siebie wersje Bix. W Bix po wydarzeniach z pierwszego sezonu jest pełno złości, a my zobaczymy w co ta złość się przekłuje - czy w zemstę czy w bliskość z Cassianem.

Wtórował jej Kyle Soller, grający Syrila. Aktor zauważa że rok czasu mija nawet jeszcze przed pierwszym odcinkiem drugiego sezonu i w tym okresie postacie się bardzo rozwinęły. Również Kyle potwierdza, że każdy z bohaterów będzie niejako miał swoje trzy różne wersje z których każda wynika z poprzedniej i pokazuje rozwój. Syrila rozpocznie pnąc się po szczeblach kariery i starając zobaczyć jaki efekt przyniosą wydarzenia z końcówki poprzedniego sezonu, gdy uratował Dedrę. Do tych wydarzeń nawiązała również grająca ją Denise Gough - jej postać będzie musiała się zmierzyć z konsekwencjami porażki z finału pierwszego sezonu.


KOMENTARZE (9)

Andor

Wywiady z Tonym Gilroyem i Stellanem Skarsgårdem

2023-06-18 20:15:44W ostatnich dniach dostaliśmy dwa wywiady, których udzielili Tony Gilroy (Entertainment Weekly) oraz Stellan Skarsgård (Entertainment Weekly).

Tony Gilroy opowiadał, że tworząc Andora był świadomy tego jak zróżnicowaną widownię mają Gwiezdne Wojny - wśród widzów są subkultury, w których tworzą się kolejne subkultury. Całość marki i swoje zadanie przyrównał natomiast do tego jakby spróbować z kościoła katolickiego wyeliminować mszę łacińską i wywrócić wszystko do góry nogami trzymając się jednak kanonu. Koszty produkcji i liczba osób pracujących nad nią sprawiały, że czuł olbrzymią presję. Nie chciał jednak zmieniać swojego podejścia, chcąc zachować sporą dozę niezależności.

Stellan Skarsgård wspomniał natomiast, że to właśnie Gilroy był jednym z powodów dla których dołączył do projektu. Opowiedział mu o historii, która miała być bardziej rzeczywista niż inne. Stellan dostał następnie do przeczytania scenariusze pierwszych odcinków i po tym zaakceptował rolę. Interesujące dla niego jest granie postaci, która prowadzi podwójne życie. Przyrównał swojego bohatera trochę do Che Guevary czy terrorystów, ale również osoby posiadającej rewolucyjną wizję, jak Jerzy Waszyngton. Wspomniał również kręcenie pamiętnego monologu. Po odegraniu go po raz pierwszy od razu stwierdził, że chce do tego podejść kolejny raz, a później następny... i tak skończyło się na chyba dziesięciu szybkich próbach, aż w końcu byli usatysfakcjonowani z efektu. Na koniec jeszcze zapewnił, że produkcja idzie wspaniale mimo iż Tony bierze udział w strajku scenarzystów. Gilroy dostarczył scenariusz, ustawił wszystko i stwierdził, że serial ma świetnych reżyserów i aktorów, którzy nie mogą tego zepsuć nawet bez niego.
KOMENTARZE (4)
Loading..