TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Revenge of the Bricks

2005-04-12 23:00:00

Jak już wcześniej informowaliśmy (więcej) 8 maja na Cartoon Network ukaże się krótki filmik LEGO. Teraz przyszedł czas na oficjalną zapowiedź „Revenge of the Bricks” (Zemsta Klocków), bo taki będzie nosił tytuł.

Poznaj Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera, Chewbaccę, Yodę i Mistrzów Jedi w sposób w jaki nigdy nie widziałeś ich wcześniej w filmie LEGO: „Star Wars: Revenge of the Bricks”. Ostatni rozdział Gwiezdnej Sagi jest już prawie przed nami, ale przedtem Lucasfilm i firma LEGO połączyły swoje siły, by stworzyć wydarzenie telewizyjne, które trzeba będzie koniecznie zobaczyć. Starcie Dobra i Zła, niesamowite eksplozję, a także heroiczne bitwy rycerzy Jedi w starciu z Sithami, który chcą przejąć władzę nad galaktyką w nowym, w pełni komputerowym animowanym filmie krótkometrażowym. Całość ma zawierać bardzo dużo akcji i humoru, a dodatkowo ma być stylizowana na figurki LEGO. Na Amerkańskim Cartoon Network filmik ukaże się 8 maja 2005 o godzinie 19:00. Moc budowania jest z nimi.

Zwiastun tego filmiku będą mogli zobaczyć Ci fani, którzy pojawią się na Star Wars Celebration III. Na razie nie wiadomo nic na temat polskiej premiery, czy pokazu na Hyperspace.


KOMENTARZE (0)

Animacje LEGO

Powstanie mini-film LEGO `Star Wars: Revenge of the Brick!`

2005-04-12 14:31:00 Filmweb.pl

Jak donosi Filmweb.pl:

W związku ze zbliżającą się premierą "Zemsty Sithów", ostatniego z filmów Gwiezdnej Sagi, Lucasfilm wraz z firmą LEGO przygotowali specjalne "wydarzenie" telewizyjne. Będzie to mini-film LEGO "Star Wars: Revenge of the Brick!".

Będzie to animowany komputerowo film, w którym wystąpią postacie i "obiekty" przygotowane przez firmę LEGO do promocji filmu kinowego. Bohaterscy Rycerze Jedi będą walczyć z Sithami o kontrolę nad galaktyką.

Premiera filmu odbędzie się na kanale Cartoon Network, 8 maja 2005.

KOMENTARZE (12)
Loading..