TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

"LEGO Star Wars: The Padawan Menace" ukaże się na DVD i Blu-ray

2011-07-24 14:57:22 TheForce.Net

Tego można było się spodziewać. Po premierowej emisji na antenie amerykańskiego Cartoon Network przyszedł czas na debiut na dyskach optycznych do użytku domowego. Przebojowy film LEGO Star Wars: The Padawan Menace ukaże się na DVD i Blu-ray już 16 września bieżącego roku. Na płytach, obok skrzącej się humorem produkcji łączącej w sobie Gwiezdną Sagę z kultowymi duńskimi klockami, znajdą się również materiały dodatkowe.
  • filmik Hunt for R2D2
  • filmik Bombad Bounty
  • Star Wars in Two Minutes (Część I)
  • Star Wars in Two Minutes (Część II)
  • Star Wars Clone Wars In Cinema

Ponadto wydawnictwo Scholastic zapowiedziało przeznaczoną dla młodszych czytelników nowelizację The Padawan Menace. Jej autorem jest Ace Landers. Książka liczy 32 strony i trafi na rynek 1 stycznia przyszłego roku. Film można już zamawiać w przedsprzedaży, ale na razie opcja ta dostępna jest jedynie dla klientów sieci marketów WalMart.

Rutynowa wycieczka padawanów po podziemiach Senatu zostaje nagle przerwana, gdy ich przewodnik, którym jest sam mistrz Yoda, odczuwa silne zakłócenie Mocy. Sędziwy Jedi natychmiast wyrusza na ratunek zagrożonej Republice. Wkrótce odkrywa, że ciekawscy padawani zakradli się na pokład jego statku i wspólnie z nim wyruszyli ku swej pierwszej, wielkiej przygodzie. Opieka nad młodzikami spada na Threepio i Artoo. Od Yody i droidów zależeć będzie, czy młodzi padawani nie zostaną "rozszarpani na klocki". Widzowie amerykańskiego Cartoon Network już dziś wieczorem będą mogli obejrzeć zapowiadany od jakiegoś czasu film telewizyjny, który na ekrany telewizorów przeniesie postaci i miejsca znane z gier wideo LEGO Star Wars. Trwający trzydzieści minut The Padawan Menace ma - słowami jego twórców - zawierać wszystko to, za co miliony fanów pokochały gry komputerowe łączące najsłynniejsze klocki świata z Gwiezdnymi Wojnami, czyli fantastyczną akcję skrzącą się wspaniałym humorem. Za scenariusz The Padawan Menace odpowiada Michael Price, który do tej pory współpracował m.in. przy tworzeniu serialu The Simpsons. Film wyprodukowało nagrodzone Oscarem studio Animal Logic. Spod ręki jego pracowników wyszedł popularny również w naszym kraju Happy Feet. Tupot małych stóp.
KOMENTARZE (6)

Animacje LEGO

Już dziś premiera "LEGO Star Wars: The Padawan Menace" - UPDATE

2011-07-22 11:31:19

Widzowie amerykańskiego Cartoon Network już dziś wieczorem będą mogli obejrzeć zapowiadany od jakiegoś czasu film telewizyjny, który na ekrany telewizorów przeniesie postaci i miejsca znane z gier wideo LEGO Star Wars. Trwający trzydzieści minut The Padawan Menace ma - słowami jego twórców - zawierać wszystko to, za co miliony fanów pokochały gry komputerowe łączące najsłynniejsze klocki świata z Gwiezdnymi Wojnami, czyli fantastyczną akcję skrzącą się wspaniałym humorem.

Za scenariusz The Padawan Menace odpowiada Michael Price, który do tej pory współpracował m.in. przy tworzeniu serialu The Simpsons. Film wyprodukowało nagrodzone Oscarem studio Animal Logic. Spod ręki jego pracowników wyszedł popularny również w naszym kraju Happy Feet. Tupot małych stóp.

Rutynowa wycieczka padawanów po podziemiach Senatu zostaje nagle przerwana, gdy ich przewodnik, którym jest sam mistrz Yoda, odczuwa silne zakłócenie Mocy. Sędziwy Jedi natychmiast wyrusza na ratunek zagrożonej Republice. Wkrótce odkrywa, że ciekawscy padawani zakradli się na pokład jego statku i wspólnie z nim wyruszyli ku swej pierwszej, wielkiej przygodzie. Opieka nad młodzikami spada na Threepio i Artoo. Od Yody i droidów zależeć będzie, czy młodzi padawani nie zostaną "rozszarpani na klocki".

Premierowy seans zaplanowano na godzinę siódmą wieczorem. Powtórki jutro o 10:30 rano oraz o 5:30 wieczorem oraz w niedzielę o godzinie wpół do piątej po południu.KOMENTARZE (28)

Animacje LEGO

Premiera filmu telewizyjnego LEGO Star Wars już 22 lipca

2011-07-08 11:24:45 StarWars.com

Już za kilkanaście dni widzowie amerykańskiego Cartoon Network będą mogli obejrzeć zapowiadany od jakiegoś czasu film telewizyjny, który na ekrany telewizorów przeniesie postaci i miejsca znane z gier wideo LEGO Star Wars. Trwający trzydzieści minut obraz zatytułowany został The Padawan Menace i - według jego twórców - ma zawierać wszystko to, za co miliony fanów pokochały gry komputerowe spod łączące najsłynniejsze klocki świata z Gwiezdnymi Wojnami: fantastyczną akcję skrzącą się wspaniałym humorem.

Autorem scenariusza The Padawan Menace jest Michael Price, który do tej pory współpracował m.in. przy tworzeniu serialu The Simpsons. Za produkcję odpowiada nagrodzone Oscarem studio Animal Logic. Spod ręki jego pracowników wyszedł popularny również w naszym kraju Happy Feet. Tupot małych stóp. Jill Wilfert (prezes departamentu licencji i rozrywki w LEGO Group) stwierdził, że wszyscy odpowiedzialni za ten projekt są (...) pewni, że fani LEGO i Gwiezdnej Sagi będą zachwyceni nową animacją spod znaku LEGO Star Wars.

Rutynowa wycieczka padawanów po podziemiach Senatu zostaje przerwana, gdy ich przewodnik - Yoda - odczuwa zakłócenie Mocy. Sędziwy mistrz Jedi wyrusza na ratunek Republice. Wkrótce odkrywa, że ciekawscy padawani zakradają się na pokład jego statku i wspólnie z nim wyruszają ku swej pierwszej, wielkiej przygodzie. Opieka nad młodzikami spada na Threepio i Artoo. Od Yody i droidów zależeć będzie, czy młodzi padawani nie zostaną rozszarpani na klocki.

Premiera LEGO Star Wars: The Padawan Menace już w piątek 22 lipca na antenie amerykańskiego Cartoon Network o godzinie 7 wieczorem. Powtórki w sobotę o wpół do jedenastej rano oraz o wpół do szóstej wieczorem oraz z niedzielę o godzinie wpół do piątej po południu.
KOMENTARZE (11)
Loading..