TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

"LEGO Star Wars: Padawańskie widmo" na antenie polskiego Cartoon Network

2011-09-28 18:40:10

Już w przyszłym miesiącu polscy fani będą mogli obejrzeć krótkometrażową animację, którą łączy świat słynnych duńskich klocków z Gwiezdną Sagą - LEGO Star Wars: Padawańskie widmo. Stworzona przez twórców Happy Feet i napisana przez jednego ze scenarzystów The Simpsons pełna humoru filmowa przygoda wyemitowana zostanie na antenie Cartoon Network. Premierowy seans już 22 października o godzinie 18:10 w ramach cyklu Kino Cartoon Network. Powtórka zaplanowana została na następny dzień o godzinie 9:05 rano. The Padawan Menace zastąpi w ramówce film Scooby-Doo: Nawiedzony statek. Przypomnijmy, że LEGO Star Wars: Padawańskie widmo ukaże się w naszym kraju w wersji DVD w dniu 10 października.Spokojna wycieczka uczniów Akademii Jedi do Senatu zmienia się w oszałamiającą przygodę Lego Star Wars. W trakcie oprowadzania grupy niesfornych młodzików po komnatach Senatu Mistrz Yoda nagle wyczuwa zakłócenie Mocy. Wezwany na pomoc Republice odkrywa, że jeden z młodzików ukrył się na jego statku w nadziei na przeżycie ekscytującej wyprawy! C-3PO i R2-D2 muszą zająć się resztą nieokrzesanych młodzików, co nie idzie im najlepiej. Tymczasem Yoda i droidy będą musieli stanąć oko w oko z Sithami, którzy planują totalne spustoszenie.
KOMENTARZE (20)

Animacje LEGO

"LEGO Star Wars: The Padawan Menace" ukaże się w Polsce na DVD

2011-09-14 09:47:46

Ci z was, którzy z różnych powodów nie mogli do tej pory obejrzeć emitowanego na amerykańskim Cartoon Network przebojowego filmu LEGO Star Wars: The Padawan Menace wkrótce będą mogli nadrobić zaległości. Produkcja ta ukaże się bowiem w Polsce na DVD i to już niebawem, bo 10 października bieżącego roku. Na płycie, obok skrzącej się humorem produkcji łączącej w sobie Gwiezdną Sagę z kultowymi duńskimi klockami, znajdą się również materiały dodatkowe.
  • filmik Poszukiwanie R2D2 (ok. 5 min.)
  • filmik Niech moc będzie z tobą - najszybsza i najzabawniejsza opowieść Gwiezdnych Wojen Lego jaka w ogóle powstała (Części I i II)
  • filmik Wielki Łowca (ok. 5 min.)
  • Gwiezdne wojny w dwie minuty (części I i II)
  • Wojny Klonów komiks animowany (ok. 12 min.)

Film, który w naszym kraju nosił będzie tytuł LEGO Star Wars: Padawańskie widmo można już zamawiać w niektórych sklepach internetowych. Cena rynkowa wydania wynosi 29,99 PLN. Dystrybutorem filmu jest firma Imperial Cinepix. Całość trwa 21 minut (format obrazu 16:9; dźwięk: angielski 5.1, polski 5.1, fiński 5.1, szwedzki 5.1, norweski 5.1, duński 5.1, włoski 5.1). Co ciekawe, według informacji podanej przez dystrybutora, do polskiego wydania dodawana będzie minifigurka LEGO przedstawiająca młodego Hana Solo.Opis fabuły przygotowany przez dystrybutora: STAR WARS I LEGO GROUP ŁĄCZA SWE MOCE W NOWEJ, ANIMOWANEJ PRZYGODZIE! Rutynowa wycieczka Akademii Jedi zamienia się w szaloną, ko(s)miczną przygodę w animowanym filmie LEGO Star Wars: Padawańskie widmo. Opiekun wycieczki, Mistrz Yoda oprowadza po komnatach Senatu młodych hałaśliwych Jedi, gdy nagle zaczyna odczuwać zakłócenia Mocy. Wezwany na ratunek Republice odkrywa, że jeden z chłopców, Ian ukrył się na pokładzie jego statku, by posmakować prawdziwej przygody! Tymczasem C-3PO i R2-D2 przejmują opiekę nad niesfornymi dzieciakami i odkrywają, że wpakowali się w nie lada kłopoty. Kiedy zły Sith chce siać spustoszenie i szerzyć zniszczenie, tylko Yoda i Droidzi mogą zagwarantować bezpieczeństwo tak, by najmłodsi nie rozpadli się na drobne części.

Za scenariusz The Padawan Menace odpowiada Michael Price, który do tej pory współpracował m.in. przy tworzeniu serialu The Simpsons. Film wyprodukowało nagrodzone Oscarem studio Animal Logic. Spod ręki jego pracowników wyszedł popularny również w naszym kraju Happy Feet. Tupot małych stóp.
KOMENTARZE (16)
Loading..