TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Powstaje "Padawańskie Widmo 2"?

2012-02-12 22:56:32 RI za Twitterem

Nikt oficjalnie nie zapowiedział jeszcze kontynuacji filmu "LEGO Star Wars: Padawańskie widmo", ale pewne plotki wskazują na to, że taki film właśnie zaczyna powstawać.

Wygląda na to, że ostatnia animowana produkcja LEGO sprzedała się świetnie, zwłaszcza na rynku Blu-ray i DVD, więc LEGO szykuje kontynuację tego filmu. Nikt nie powiedział jeszcze nic oficjalnego na ten temat...z wyjątkiem Anthony'ego Danielsa, który umieścił taką informację, w wielkiej tajemnicy, czyli na Twitterze. Anthony stwierdził, że dostał nowy scenariusz, a nagrania głosów zaczynają się niedługo: "Ściśle tajne: miliony, które ekscytowały się LEGO-Padawańskim Widmem mogą oczekiwać więcej zabawy. Mam nowy scenariusz, dowcipnie zatytułowany Th". W drugim wpisie, żartując z serwisu Twitter, który umożliwia wypisanie wiadomości do 140 znaków, Daniels dodaje: "Przepraszam (140 znaków nigdy nie wystarcza). Jak mówiłem, kontynuacja Padawańskiego Widma, którego nagrywanie zaczynam w przyszłym tygodniu, nazywa się T".

Przypomina to inną wiadomość sprzed paru lat, kiedy to na swojej oficjalnej stronie Daniels potwierdził nie tylko swoją rolę w pilocie "The Clone Wars", ale niejako potwierdził sam film.

Temat na forum
KOMENTARZE (21)
Loading..