TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Drugi odcinek serialu "LEGO: The Yoda Chronicles"

2013-01-25 11:24:15 Starwarslego.com

Po kilku tygodniach przerwy mamy okazję zobaczyć kolejny odcinek internetowego serialu "LEGO: The Yoda Chronicles". W tym newsie pokazywaliśmy pierwszą część, rozgrywającą się na Umbarze. W dzisiejszym odcinku również odwiedzamy tą planetę. Zapraszamy do obejrzenia.Temat na forum.
KOMENTARZE (6)

Animacje LEGO

Zapowiedź wydania DVD filmu "LEGO: The Empire Strikes Out"

2013-01-24 00:53:32

26. marca tego roku za granicą ukaże się płyta DVD z filmem animowanym "LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out". W zestawie znajdzie się także mała figurka Dartha Vadera ze słynnych duńskich klocków.

Kiedy po raz pierwszy wyemitowano "The Empire Strikes Out" na amerykańskim Cartoon Network, okazało się najlepszym wyświetlanym tego dnia filmem wg dzieci w wieku 2-17 lat. Scenariusz napisał Michael Price, a głosów bohaterom użyczyli m. in. Anthony Daniels i Sam Witwer.Wasi ulubieni bohaterowie wracają w filmie "LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out" aby uratować galaktykę. Bohaterowie Sojuszu Rebeliantów: dzielny Luke Skywalker, dumny Han Solo i niezłomna księżniczka Leia nie mają czasu świętować zwycięstwa, gdyż pojawia się nowe zagrożenie ze strony Imperium. Kiedy Luke wyrusza na nową misję, przekonuje się, że status Tego-Który-Zniszczył-Gwiazdę Śmierci może być kłopotliwy, zwłaszcza kiedy zaczynają prześladować go szalone fanki. No i tyle z tej tajnej misji! Tymczasem Darth Vader i Darth Maul walczą o względy Imperatora Palpatine'a. Oto przygoda nie z tego świata!

W angielskim oddziale sklepu internetowego Amazon za płytę będzie trzeba zapłacić 6.99 funta. Zamówień można dokonywać na tej stronie.

Temat na forum.
KOMENTARZE (8)

Animacje LEGO

Serial "LEGO: The Yoda Chronicles" wystartował już dziś

2013-01-11 16:08:18 Starwarslego.com

Już dziś w sieci zadebiutował pierwszy odcinek serialu "LEGO: The Yoda Chronicles". Akcja rozgrywa się w czasie Wojen Klonów, jednak nie trzyma się zbytnio kanonu - zobaczymy tam, jak widać na załączonym trailerze, na przykład Lando Calrissiana. Dodatkowo pojawią się nowe modele hrabiego Dooku, Yody, generała Grievousa oraz Mace'a Windu, które później znajdą się w zestawach LEGO.Przed wami zatem pierwsza część odcinka rozgrywającego się na planecie Umbara.Temat na forum.
KOMENTARZE (17)
Loading..