TWÓJ KOKPIT
0

Animacje LEGO

Zapowiedź "LEGO Yoda Chronicles: Attack of the Jedi"

2013-10-31 10:54:13 TheForce.net

Niedawno prezentowaliśmy trailer trzeciej części cyklu "The Yoda Chronicles". Będzie ona nosiła tytuł "Attack of the Jedi" i zadebiutuje na amerykańskim Cartoon Network 27 listopada. Niestety, trochę przykrą sprawą jest fakt, że film w nieokreślony sposób wyciekł do internetu prawie miesiąc temu, choć już został usunięty. Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym opisem i do przypomnienia sobie zwiastuna.

W "Attack of the Jedi" Obi-Wan odkrywa, że kilku głównych lordów Sithów oraz ich uczniowie zgromadzili się na planecie Mustafar. Jedi muszą się tam udać, aby zniszczyć wrogów, lecz wpadają w pułapkę, w wyniku której cała republikańska flota ulega zniszczeniu. Yoda, Anakin i padawani podróżują na Endor, aby odnaleźć JEKA. Cała nadzieja leży w nim.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Animacje LEGO

Zwiastun "The Yoda Chronicles 3"

2013-10-23 09:54:03 YouTube

Michael Price, scenarzysta serii "The Yoda Chronicles" poinformował na swoim Twitterze o pojawieniu się w sieci nowego zwiastuna trzeciej, ostatniej już części cyklu. Na razie nie podał tytułu, ale wedle jego słów, zobaczyć ją będzie można w Stanach pod koniec listopada. Zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)
Loading..